Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik terhesség teljesen...

Harmadik terhesség teljesen más lenne ??? Más is volt így ???

Figyelt kérdés

Mindkét terhességemnél nagyon fájt már ovu utántol a mellem és szurkált , húzódott a méhemnél . Pozitív tesztnèl már állandóan álmos voltam .

Most meg csak az tűnt fel , hogy már egy hete késik . Csináltam tesztet , nagyon erős pozitív lett . De semmi tünetem . Szó szerint . Se nem fáj a cicim , se nem vagyok álmos , még csak nem is érzem alul a hasam . Létezik , hogy egy harmadik terhesség ennyire más lenne ??? Hogy lehet az , hogy most nincsenek azok a tüneteim?? A tüneteket nem a hormonok okozzák ??

Van itt olyan akinek teljesen különbözött a második vagy harmadik terhessége és mégis minden rendben volt ??


2020. nov. 9. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más lehet. Mást érzel, mást kívánsz, stb.

De a gyerekek is mind másmilyenek lesznek. Ez ilyen.

2020. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más.

Nekem az elsőnél nem volt semmi tünetem. Sőt még a 9 hónap alatt sem.

A másodiknál voltak. Inkább csak émelygés meg fejfájás. Még a szülés is más volt. A másodikkal megszenvedtem rendesen.

2020. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem leírták... mindegyik lehet más, de lehet egyforma is. Semmi jelentősége. Első terhességem ikrekkel, 6 napja késett mikor eszembe jutott, hogy nem jött meg... semmi tünetem nem volt a pms tünetek is kimaradtak.


Második terhességnél meg 4 nappal hamarabb pozit teszteltem, mert egész nap szédültem, émelyegtem és nagyon furán fájt a hasam.


Szóval nyugi normális, hogy más :D

2020. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. terhesség nekem is. Nekem pont ellenkező.

Az első kettőnél is volt kis hányás, émelygés, de semmi durva. Na de ami most van... alig bírom magamat vonszolni, 0-24 rosszul vagyok és eddig nem találtam meg, hogy mi segítene :(

Rózsaszín vattacukor terhességet álmodtam meg magamnak (:D), de most alig várom, hogy túl legyek az első trimeszteren és jobb legyen...

2020. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!