Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtti mellfeszülést...

Menzesz előtti mellfeszülést melyik hormon okozza akkor is, ha nincs baba?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban nem volt PMS tünetként mellfeszülés. Baba se jön össze. Esetleg jelezhet valamit az, hogy vérzés előtt már nincs meg a cici fájdalom akkor se, ha nincs baba?

#PMS #Mellfeszülés hiánya
2020. nov. 11. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a progeszteron okozza!
2020. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a pms tünetek akár havonta is változhatnak. Nem vagy gép, nem működsz mindig ugyanúgy.
2020. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon megijeszt, hogy szinte mindig volt ez a tünet menzesz előtt. És most semmi. Hónapok óta.

Szeretnénk nagyon babát 🙂 ovulációra utaló jelek vannak, de tesztet nem csinálok. Ebben a nehéz, járványos helyzetben pedig nem járok ilyesmit miatt dokihoz. Hogy nézze már meg ultrahangon. Nemrég rutin vizsgálaton voltam.

2020. nov. 11. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e hozzá köze, de hosszú évekig próbálkoztunk, úgyhogy volt bőven időm megfigyelni a pms tüneteket. Aztán egyik hónapban nekem is elmaradt a mellfeszülés, még írtam is egy ilyen témához, mert pont valaki feltett ezzel kapcsolatban egy kérdést, és reméltük, hogy hátha jót jelent. Nekem abban a ciklusban nem sikerült, viszont a következőben igen. 😊
2020. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy melyik hormon okozza, de szinte biztos vagyok benne, hogy nincs köze hozzá. Nekem minden hónapban fájt a mellem mielőtt megjött volna, és így is sokáig vártunk a pozitív tesztre. Megjegyzem, akkor is ugyanúgy fájt, amikor végül összejött a baba, mint előtte, szóval még csak nem is változott ezzel kapcsolatban semmi.
2020. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt. Csak a bal és csak oldalt. 2 hete mikor pozitívat teszteltem is ugyanúgy és ugyanott fájt. 1 hete viszont megőrülök, annyira fáj mindkettő mindenhol😭
2020. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!