Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így mennyi az esély a terhessé...

Gaboca30 kérdése:

Így mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

44 éves 4 gyerekes anya vagyok. Már nem szedek fogamzásgátlót,más módon oldjuk meg a védekezést. Ugye 40 év felett nem ajánlott.

Nemrégen volt egy alkalom,mikor is a férjem igaz nem élvezett el bennem de mondta érzi ment előváladék be nem kevés. Tudom igen az is tartalmazhat spermát.

De kb mennyi az esély? Volt valaki ilyen helyzetben?

Csak mert jövő héten esedékes és a hasam alja,derekam brutál fáj szinte minden nap mint mielőtt megjön csak erősebben. Meg fázom sokszor még pulcsiban is,míg a család többi tagjának melege van.


Köszönöm aki érdemleges választ tud adni.



2020. nov. 12. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Anyám is így lett terhes kétszer is. Szerintem nem csak előváladék ment be, azt nem érezni, mikor kijön.
2020. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Alapvetően van rá esély, de nem rengeteg. Először is nem ment el rendesen (igaz, az előváladéktól is lehetsz terhes), másrészt a korodból/korotokból adódóan is nehezebb lehet a dolog. Ergo én nem aggódnék, de kizárni nyilván nem lehet.
2020. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Lehetsz
2020. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Az előváladékot nem érzi, az egy cseppnyi nedvesség. Ha érezte, hogy nem kevés volt, akkor későn húzta ki.
2020. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!