Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek vált be a Fer14?

Kinek vált be a Fer14?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk meg az eredmény,és hát elég gyászos! A doki ezt ajánlotta!!!
2010. aug. 10. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát senki sincs? :(
2010. aug. 10. 17:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia..én is ezt kérdeztem tegnap előtt..nektek hány millió és hány milliliter és mennyi jó? Nekünk csak egy millió van..és abból csak százezer mozog:( emellett hereviszértágulata is van..de a doki a fer14-et ajánlotta nagyon..azt mondta sok paciensén segített..úgy megnövelte a spermaszámot, hogy nem kellett lombik ...
2010. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!Jaj de jó hogy írtál,már nem tudom mire keressek rá a net-en!

A párom eredményei!!

15m/ml

20% gyors progresszív mozgású

20% diszkinetikus

60% iimmobil


Tudod hogy melyik mit jelent?

2010. aug. 11. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

20 százalék gyors, egészséges, 20 százalék roncsolt(általában ezeknek nincs farka vagy feje, 60 százalék pedig nem mozog..


nálunk csak egymillió van sajna és ebből 10 százalék mozog..nagyon bízom a fer 14-ben,, amúgy utána néztem..azoknak a vitaminoknak amik benne vannak..ha külön kéne megvennem őket kb ugyan ott lenne árba...megrendeljük és bízunk de emellett etetem vele ezeket természetes forrásból is..kigyűjtöttem melyik vitamin mibe van benne..keresztes virágú növények, teljes kiörlésű búza, diófélék, tökmag, szotyi,mandula , búzacsíra,szója, brokkoli, leveles zöldségek,fokhagyma..és amit a legjobban ajánlanak mert minden benne van ami a fer14-be az a lucerna:S na azt nem tudom honnan szedek..lehet elmegyek kaszálni vagy nemtom:()

2010. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legfontosabb lemaradt, a c-vitamin..nagy dózisba!! ezt doki mondta..három hónap alatt szerinte a fer nagyban növeli a számot és a mobilitást.
2010. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!