Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor melyik nap számít...

Most akkor melyik nap számít a mensi első napjának?

Figyelt kérdés
Most jött meg kb 1 órával ezeleőtt. De most még nem bőven, csak pecsételve, viszont nem barna, hanem piros vér. Csak nagyon kevés mennyiség, elég még egy tisztasági betét hozzá. Akkor a mai az első nap vagy majd a holnapi, amikor erősebben beindul?
2020. nov. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha a betétig eljut akkor ez az első nap.
2020. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha délután jön meg már sok orvos azt mondja, hogy nem számít első napnak. De ha még gyenge is, én nem szoktam számolni, csak mikor normálisan megjön.
2020. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ma van az első nap. Amikor már maszatol akkor megjött
2020. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem így jön meg, azt szoktam első napnak venni. Biztos van olyan élethelyzet, amikor fontos lehet a plusz/mínusz egy nap, de én sosem foglalkoztam ezzel annyira.
2020. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha vérzel, akkor az az első nap. A mennyiség nem fontos.
2020. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

2-es vagyok, volt hormonsor vérvételem és ott számít. De nyilván más esetekben egyáltalán nem lényeg az az 1 nap.

Viszont ha valaki 2-3 napig maszatol is tök hülyeség ezeket a napokat menzesznek számolni.

2020. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!