Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha nem állt...

Lehetek terhes, ha nem állt fel neki, el se élvezett, hanem csak lankadtan a makkját a hüvelybementhez dörzsölte?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat ha lehet.
2020. nov. 16. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
10: hű most aztán megleptél ;)
2020. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Milyen előváladék, hetes? Ahhoz állnia kellett volna a ceruzának.


Kérdező, nem ennyitől nem lehetsz terhes. Viszont javaslom, hogy olvasgass a témában, legfőképpen a védekezés részről.

2020. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
szakadok😂😂😂
2020. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan ennyire buták a mai fiatalok? Nem akarom elhinni..
2020. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt rajta előválladék akkor is csak ilyen 0.0000001% az eselye tehat kevés. Valahogy annak el os kéne jutni a méhszajig az meg kintről lehetetlen.


De amúgy wtf... ezt annyira imadom. Szerintem alap hogy az első intim együttlétek után még besz.rik az ember mindenen akárhogy utánna olvas magamból kiindulva. Nekem is voltak ilyen gondolatam még annak ellenére is hogy tudom hogy ez ez rohadtul nem ilyen egyszerü. Erre jönnek a nagyf.szú okosak és ha még nagyon is felháboríto számukra ez a kérdés akkor is csak annyit kéne irni hogy "nem" deeee aaaaaah ez nem így müködik inkább hülyézzük le k.rvazzuk le ahelyett mert nem informalodik kozben epp most is azt tenne ha nem a fejetek helyére nőtt volna a s.ggetek 🙂

2020. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megjött :) és azóta már csináltuk, védekeztünk rendesen. Állítólag csak a stressztől nem állt fel neki akkor.
2020. nov. 25. 19:33
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!