Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi görcseim vannak,...

Enyhe alhasi görcseim vannak, holnap lesz a 9. dpo szerintetek a teszt kimutatna bármit is?

Figyelt kérdés
9-én volt az ovum (ha volt) most enyhe görcsös, szúrkálós fájdalom van az alhasamban. Holnap szerintetek teszteljek egyet 10-essel? 9. dpo lenne.

2020. nov. 17. 22:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szúrkálódás és enyhe görcs a mai nap is van... Lehet hogy a 23-i mensi előjele? Vagy beágyazódás?
2020. nov. 18. 16:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne feszülj rá ennyire. Bármi lehet, pár nap és kiderül.
2020. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elég nehéz nem ráfeszülni sajnos :(
2020. nov. 18. 17:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt h 9. Nap mutatta a facelle, 10, és 2x 11. Napon mutatta. 4x voltam terhes most leszek otodjere h 3. Babánk legyen! Holnap leszek 9. Dpon es en is teszteltek mert ultrogestant kell használnom. Nyugodtan tesztelj
2020. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lányok! Ne feszüljetek, de tényleg! Tuom hogy nehéz, de ha hhuzamosabb ideig csináljátok ezt, meg fogtok kattani.

A progi pótlás nem oszt - nem szoroz ha pár nappal később kezded. Ha annyira fontos lenne, ovu után kellene szedned.

2020. nov. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!