Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Március óta...

Terhes lehetek? Március óta nincs menzeszem. Kb 1 hónapja folyamatosan hányingerem van főleg a cigi szagtól oly annyira hogy sikerült leszoknom róla!

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál azt mondta nem vagyok terhes és a norcolutot írta fel.Vettem még régen tesztet is és mind1 negatív volt!A barátnőm azt tancsolta menjek el megint orvoshoz mert mivel már régen volt (kb 4 hónapja) lehet hogy akkor még nem mutatta ki semmi a terhességet!Szerintetek mi lehet?
2010. aug. 10. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én elmennék orvoshoz, de minimum még egy tesztet csinálnék
2010. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját történetem olvastam most, teljesen így jártam novemberben. Nincs mensi, tesztek negatívak, tünet van, valamennyi.. még ultrahangon is látszott valami, de végül teljes csőd... Kiderült, baba volt, de elment, nyoma nem volt, teljesen felszívódott. Hormonproblémáim voltak: magas tesztoszteron szint, inzulinrezisztencia, mely egyenesen vezetett a PCO-diagnózisához. Sajnálom, de szerintem nálad is hasonló lehet a probléma, mindenképp vizsgáltasd ki magad. Nekem a 2. orvos volt megfelelő, sokaknak a sokadik. Csak ne add fel, ennek oka van, semmiképp nem normális, ami történik veled! Szorítok!
2010. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy a hormonjaid vannak csak össze vissza, nekem is volt ilyen, és nem diagnosztizáltak PCO-t (gyógyszer után 1 évre kezdett rendbe jönni a ciklusom)...ezért elkezdtem az Avivát, és rendbe jöttem, azóta rendesen menstruálok.
2010. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

A PCO-t nem minden nőgyógyász ismeri fel,ezért jobb felkeresni egy endokrinológust is.

Ha terhes lennél,arról tudnál.Már a 4.hónapban lévő terhességet észrevennéd!

Egy ultrahangot mindenképp kérnék még,hogy nézzék meg,nincsenek-e cisztáid a petefészkekben.Gondolom fogamzásgátlót szedtél korábban...no comment.

2010. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmit, és nem is akarok!Nem teszem tönkre vele a szervezetem!Köszi a válaszokat!
2010. aug. 11. 08:25
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 88%-os

Amikor az orvos felírja a fogamzásgátló tablettát, nem szokták tájékoztatni a pácienset, hogy milyen veszélyekkel is jár az....

Ha ezt megtennék, nem szedné senki....

2010. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy volt valamikor március után peteérésed és éppen ezért terhes is lehetsz. Csinálj egy tesztet és menj el dokihoz megint. Ha negatív azért, ha pozitív azért... (A hányinger, cigiundor akár koraterhességi jel is lehet. Én is undorodtam a cigitől, de nagyon kb. 6 hetes terhesen.)
2010. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

20:56-os (88%)-os vagyok:

Tudom,hogy nem tájékoztatnak,de ne hidd,ha tudnák a veszélyeket,akkor nem szednék.Már rongyosra beszéltem itt a szám gyakorin,hogy a tabletta veszélyes és hülyeség szedni,de elküldtek a francba,hogy ne mondjak ilyet.Aki nem gondolkodik előre,annak magyarázhatod.Nem gondol bele,hogy a gyerekvállalást kockáztatja,szedi,mert kényelmes,utána meg sír.Nem tudom mit csinálni,már én is unom,hogy mindig kiállok a tabi ellen és leszólnak.Az leején még lelkes az ember,de hamar rájön,hogy a kényelem előrébb való és csak akkor kezdenek el gondolkodni,ha baj van.Ezért írtam,hogy no comment.Már belefáradtam,de attól még utálom a bogyókat!

2010. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem és ezért sem szedem!Soha nem is szedtem!Köszi a válaszokat!Megfogadom a tanácsotokat!
2010. aug. 11. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
12:32-es vagyok. Szerintem még ha rá is kérdezne az orvostól az ember hogy árthat-e a gyógyszer, akkor sem mondanák el sajnos. és szerintem ezzel sokan lehetnek úgy hogy elhiszik amit az orvos mond... (én is így voltam, és a kutya nem figyelmeztetett arra hogy gombám lesz a gyógyszer miatt, illetve ha abbahagyom 8-9 hónap kell hogy helyreálljon a ciklusom és még ezzel szerencsés is vagyok hogy ennyivel megúsztam) természetesen az orvosnak pedig érdeke, hogy minél több gyógyszer fogyjon, mivel általában meg szoktak állapodni a gyógyszergyártókkal... Na ez a no comment...
2010. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!