Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Debreceni és volt már Dr....

Aki Debreceni és volt már Dr. Zatik János nőgyógyász orvosnál, milyen véleménnyel van róla? Mennyire alaposan végzi a munkáját?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban együtt voltam párommal megszakítós módszerrel "védekezünk" , tudom ez nem biztonságos. Az aktus során a párom egyáltalán nem ment el, pár lökés után abba hagyta, mert megkértem, hogy hadja abba, mivel kellemetlen érzést éreztem a hüvelyemben, így igazából abba is hagytuk a dolgot. A fura érzést a hüvelyemben ki akartam deríteni, ezért aktus után 3hét+4 napra kaptam is időpontot a doktor úrnál. Elmeséltem, a történteket, megemlítettem, hogy azért a terhesség veszélye is fennáll, ezért azap reggel én is csinaltam egy tesztet, majd a rendelőben ő is csinált, mindkettőnk eredménye negatív lett, azt mondta 100% nem vagyok terhes nyugodjak meg. Majd ezután hüvelyi ultrahanggal is megnézet, ott sem látott semmit ami terhességre utalna. Annyit mondott, hogy méhszáj sebem van, de az nem komoly, ne ijedjek meg.


Igazából ez nekem furcsa, mert erre a problémára nem szoktak adni valamit, vagy nem kellene kezelni? És a terhességi vizsgálata megbízható aktus után 3hét+4nap után?


2020. nov. 18. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer voltam nála, 15 hetesen kis vérzés miatt, normális volt és alaposan megvizsgált, majd megnéztük, hogy minden rendben van e odabent. Szerencsére rendben volt a kicsivel minden, a házasélettel viszont óvatosságra intett, amiatt volt a kis véres nyákom. Azóta sincs bajunk. Én meg voltam vele elégedve.
2020. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Normális és alapos doki.
2020. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én ugyan nem debreceni vagyok de az első és az utolsó babával is hozzá jártam terhesgondozásra.Maximálisan meg voltam vele elégedve.sokan nem bírják a stílusát de nagyszerűen végzi a dolgát és ez a lényeg!Szerintem!!
2020. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ennek orulok. Gratulalok a babakhoz. A stilusaval nekem nincs bajom, edesapam is hasonlo termeszetu, szoval nekem nem fura.


Akkor felesleges aggodnom, fogadjam el az eredmenyet? Tuti biztos amit mond?

2020. nov. 18. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Köszönöm! :)

Szerintem jó orvos, a méhszájseb jól látható, és ha nem komoly nem igényel kezelést sem. Nem kell aggódnod.

1-es voltam.

2020. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!