Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy betöltött 5....

Normális, hogy betöltött 5. terhességi héten semmit sem érzek? Még a mellem se feszül. Semmi.

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Örülj neki :)
2020. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 hetes vagyok és egyetlen egyszer hánytam a 10. héten, ezen kívül egyátalán nem volt tünetem azóta sem és azelőtt sem :) mindenki más..

Mindig aggódtam is miatta de ahogy mostanában érzem a mozgását és elkezdett nőni a hasam megnyugodtam :)

2020. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2020. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem fájnak a melleim, nincs hányingerem, nem undorodok semmitől. Ha nem tudnám, hogy 7 hetes terhes vagyok, eszembe sem jutna feltételezni:))

Ráfognám a ködös novemberre az aluszékonyságom, és azt, hogy kórosan fázok. Kb ennyit érzek

2020. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van, soha nem volt egyetlen terhességi tünetem sem. 😊
2020. nov. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Orulj neki, nekem a 6.hettol minden terhestunet jott sorban.. Amit megtudtam, olvastam a trimeszterekrol, h mi varhato, az kb mind jott is, meg az orrverzes, orrdugulas ilyen szrsagok is.. De egyebkent nevettem rajta, hogy en aztan jol beleillek a "nagykonyvbe". Mostbnar azon izgulok, hogy a szulesem is abba illo legyen es vegre beinduljon magatol, ne kelljen inditani... :)
2020. nov. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5 héten kezdődött nekem, haspuffadással és mell érzékenységgel. A 6 hét elején már fáradtság, hányinger, éhség érzet is csatlakozott 😅

6os válaszoló én is fázósabb lettem 🤔


6hkm

2020. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Ajajj ilyenkor én se éreztem semmit, na de a 8.hettol megkaptam mindent 🤔😁 tudtam hogy némelyik terhesség jár hányingerrel, hanyassal, na de én annyit hánytam és nagyon sokáig. Na de amikor épp egy napon nem volt semmi bajom akkor meg aggódtam. Szóval az is nornalis hogy hol rosszul vagy, hol nem.
2020. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Természetesen hasznos a válaszod, véletlen nyomtam félre 😨

Voltam orvosnál 5+2 naposan. 12x12mm petezsak, benne 3,3x3,3 mm szikhólyag. Embrió csomó nem látható. Ez milyen eredmény? Legközelebb jovoheten megyek. Az orvos azt mondta, hogy nem mindenki van rosszul, de ha igen annak nagyon örülünk. Persze beleültette a bogarat a fülembe... férjem is állandóan kérdi, hogy na nem vagy rosszul?!

Mèg mindig semmi... :/

2020. nov. 22. 09:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Ami késik az jön :D Tényleg nem mindenki lesz rosszul, én pl csak émelyegtem végig, meg a 30. héttől jöttek ilyen olyan fájdalmak, amúgy egész jól voltam. Egyáltalán nem kötelező rosszul lenni :) Az eredményed jó, embrió-t 6-legkésőbb 7. hétre kell találniuk. Nálad méret ügyileg talán 3 nap és az is lesz :)
2020. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!