Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt mensi várható...

Ovulációs teszt mensi várható napján lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Ma van a 16ik napja h volt az ovuláció, szóval vagy 2 napja késik vagy ma kéne megjönnie.. Tavalyról maradt LH tesztem és kíváncsiságból csináltam egyet ami így néz ki :

[link]


Tudom nem full pozitív de nem elég erős ahhoz képest h mensi várható és nem ovu? :)



2020. nov. 20. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez mint írtad is nem pozitív, és igen, menstruáció előtt több nő is tapasztalja, hogy felmegy újra az LH szint. Nekem ennél sokkal erősebb második csíkos tesztjeim vannak mensi előtti napokon, nem voltam terhes egyik alkalommal sem.

Ha viszont késik, nyugodtan csinálhatsz már terhességi tesztet, valós eredményt fog adni.

2020. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Kivárom a hétvégét és meglátjuk, ha mégsem jönne meg akkor hétfőn tesztelek

2020. nov. 20. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhességhez már full pozi lenne. De ami fontosabb, hogy nem mindenkinek lesz pozi az lh teszt terhesség esetén.
2020. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!