Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt ugye...

Szerintetek ez a teszt ugye negatív ?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Én írtam tegnap is a predictor miatt. Ez ma más teszt és ezen is lett egy ilyen vmilyen csík.....


2020. nov. 22. 08:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Pharmatex el védekezünk és mostanában nem sok jót olvastam rola . És mivel sose szokott fájni a cicim menses előtt , most pedig majd leszakad egy hete , így eléggé megijedtem és ezért kezdtem el tesztelni menses előtt . Csak ha már ennyire tudni szeretnéd . És én azon csodálkozom , hogy milyen rosszindulatú emberek vannak , akik másokban a rosszat látják meg a hazugságot . Valószínű azért mert ezek az emberek magukból indulnak ki
2020. nov. 22. 16:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem magukból indulnak ki, hanem abból, amit itt olvasnak/tapasztalnak. A Pharmatex-re meg nem mondok semmit... Szóval végülis lehetsz terhes, ezek a tesztek attól még negatívak.
2020. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Attól még , hogy embereknek vám néhány rossz tapasztalatuk , nem kéne egyből mindenkit megbélyegzeni. Mivel nem ismerem a terhességi teszteket így más emberek saját tapasztalatára voltam kiváncsi , nem pedig a rosszindulatra.
2020. nov. 22. 17:45
 14/19 A kérdező kommentje:
*van
2020. nov. 22. 17:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért nem digitális tesztet veszel? Nem kéne halványrózsaszín vonalakat skubizni, meg azon tipródni, tényleg ott van-e vagy csak odarémálmodod. A digitális teszten 3 perc alatt teljesen egyértelmű eredményt kapnál.
2020. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Írtam , hogy nem értek a terhességi tesztekhez. A digitális teszt is korábban kimutatja ? Lehet majd veszek
2020. nov. 22. 20:24
 17/19 anonim ***** válasza:

A Clearblue digitális teszttel nem nagyon tudsz mellélőni. A Clearblue általában a várt menstruáció napjától mutatja ki a terhességet. Egy teljesen egyértelmű + vagy - jel lesz a kijelzőn. De olyan teszt is van, ami azt is kiírja, hány hetes a terhességed.

Nyugodtan nézd meg alaposan a drogériában a terhesteszt választékot. Mindre rá van írva, hogy mikortól mutatja a terhességet, milyen hosszú a várakozási idő, és hány tesztcsík van a dobozban.

A személyes véleményem az, hogy érdemes kivárni mindenféle teszttel, amíg 1 hetet késik a menzesz. Egyrészről lehet, hogy addigra megjön, és nem is kell tesztre költeni. Másrészről 1 hetes késésnél már tutira nem kell azon aggódni, hogy túl korán teszteltél és fals negatív az eredmény.

2020. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Pharmatex meg önmagában tényleg nem a leghatékonyabb védekezés. Inkább kiegészítő védekezésnek szokás használni.
2020. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de mintha látnék rajta valamit.Nem mondom hogy pozitív,mert ez még nem az, de mintha derengene ott valami.Vegyél egy rossmann-os facelle mártogatós tesztet, az tuti kimutatja ha van, ha nincs.Nekem 9.dpo-on már mutatta a babát.
2020. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!