Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás menstruáció helyett?

Barna folyás menstruáció helyett?

Figyelt kérdés
November 22-én kellett volna megjönni a menstruációmnak, estére valamilyen barnás folyasom lett, amikor mosdóba mentem akkor vettem észre. Utana semmi folyás. Ma reggel megint ugyanez. 25-ös tesztek negatívak... Mi lehet ez? Szeretnénk a babát, már nagyon beleeltem magam. De ezek után elengedtem... (Ciklusom 29 napos, február óta vezetem appon keresztül, egy nap kesesem sem volt eddig)

2020. nov. 23. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez hormongond. Ha terhesség miatt barnáznál akkor lenne hcg és kimutatná a teszt. Ha még ilyen nem volt lehet most épp progihiányos ciklusod lett. De mivel nagyon nem várt körül vagy, amíg nem jön meg rendesen kétnaponta tesztelhetsz, bár barnázás terhesen nagyon nem jelentene jót. Így engedd el ezt a ciklust. Ha a köviben is tapasztalnál ilyet akkor orvos. A barna is egyébként vér csak már megalvadt.
2020. nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos én is ilyesmiket olvastam, el is szomorodtam. Nem ertem eddig miért nem jelentkezett. Épp most amikor késik a menzeszem...

2020. nov. 23. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!