Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mire figyeljek ha...

Most akkor mire figyeljek ha a peteérést akarom figyelni?

Figyelt kérdés
Ovulációs tesztelek. Eddig ebben a ciklusban negatív volt,viszont a tojásfehérje nyúlós folyást/nedvesség érzetet, "jobbankívánomaszexet' érzést,bal petefészelnél enyhe nyomást már tapasztaltam. Most a napokban kellene pozitívnak lennie az idő szerimt,szóval eddig nem is vártam h pozitív legyen csak a bizt kedvéért csináltam minden nap délután. Most akkor miben bízzak jobban?

2020. nov. 23. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a napokban kéne, akkor mi a gond? Minden jel arra mutag, hogy közeledik az ovulációd. Ezek mözül egyik sem 100% módszer, de ha elég gyakrab tedztelsz az ovu környékén, mutatnia kell (ha úgy érzed, közeledik, naponta többször is, mert elég rövid ideig pozi - nekem a legutóbb este negat-reggel pozi-délután negat, tehát ha reggel nem tesztelek, simán azt hinném, nem volt pozi tesztem).
2020. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted bármi lehet. A tünetek akár egy hétig is tarthatnak sőt pl nekem ezek egy héttel hamarabb kezdődnek mint hogy az ovu megtörténne. Légy türelmes, kell 3 ciklus, hogy kiismerd a tested.
2020. nov. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam nőgyógyásznál, aki nem értette miért délután csinálom az ovu teszteket?! Azt mondta reggel kell. Ebben a hónapban nem teszteltem, kiváncsi vagyok mi lesz? Ha most sincs baba, kövi hónapban tesztelek megint. Egyébként nekem mikor ilyen tüneteim voltak, akkor 3 napot szeretkeztünk, nem lett belőle baba. Csak pár napot csúszott a mensim. Bár elég későn jelezte valamennyire az ovu teszt, de pozitív sose lett. Amúgy 24. Nap volt megint úgymond negatív, és 30-31 naposak a ciklusaim.
2020. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még mindig a 3-mas vagyok. Azt is mondta a doki, hogy 30-31 napos ciklus esetén 16-17. napon kell ovunak lenni. De múlt hónapba nekem 1 hetet csúszott. Meg vizsgált, nem látott semmi rendelleneset. Szóval türelem...ami nem mindig van, ahogy megy az idő.
2020. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az enyém 32-34 napos, holnap-h.után kéne pozitív legyen. Elöző hónapban legalábbis így volt, én délután csináltam és köv reggel is még pozitív volt. Attól h negatív még együtt vagyunk átlagban kétnaponta. Ez a 3,5-ik próbálkozós hónap, ha ebben a hónapban sem,akkor én nem akarok várni vizsgálatokkal. Ha nem is vérvétel de legalább 1 uh-s követés lehetne,h van egyeltalán peteérésem. + megy férjem is vizsgálatra.
2020. nov. 24. 11:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem lehurrogott a doki, mivel csak 3 hónapja próbálkozunk. De engem megnyugtatott, hogy nem látott semmi rendelleneset. Ha úgy érzed menj el, engem megnyugtatott és már nem is görcsölök úgy rá. 🙂
2020. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyünk őszinték....ha azt mondod két éve próbálkoztok, szerinted leellenőrzi? :) menj nyugodtan dokihoz, annál hamarabb kiderül, ha gond van és hamarabb leszel rendben és esel teherbe. Sok sikert :)
2020. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudná a doki pontosan, hogy mióta próbálkozik egy pár? Csak onnan, hogy elmondják. Én 6 hónap után be fogom kamuzni.
2020. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát az enyém tudja,mert nyáron voltam nála szűrésen(akkor minden rendben volt),és akkor mondtam neki h nem szedem már a fog.gátlót.Hívtam már h akarok v.mi vizsgálatot, azt mondta h még ne mert korai majd januárban ha addig nem sikerül.
2020. nov. 24. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sose fogom megérteni miért kell várni... mármint ez orvosi részről miért ilyen agresszív. Ha valakinek pont gondja van akkor annak az első évben is gondja van miért ne lehetne időben kiderúteni? Egy év alatt 12 csalódás éri az embert. Lelkileg nehéz, sokan nehezen viselik...aztán ha gond vannak annak megint hónapok mire helyreáll és csak az idő megy.


Magán út sokszor a megoldás.

2020. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!