Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha november 14én volt az...

Ha november 14én volt az ovulációm akkor leghamarabb mikor mutathatja ki a teszt ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Jojo tudom h minimum a mensi napját várjam meg de én arra vagyok kiváncsi h leghamarabb mikor mutatható ki a terhesség mensi előtt
2020. nov. 25. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénteken már lőhetsz egy érzékenyebb tesztet de szomaton már tutira ki kell mutatnia.
2020. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
A menstruáció kimaradását követően fogja kimutatni a leghamarabb biztosra. Előtte is mutathat pozitív eredményt, de abból még simán lehet menstruáció, ezért felesleges stresszelned magad. Ha megfogant a baba és még is maradt, akkor pedig az a néhány nap már amúgy sem számít. Egyébként is kb a 7-8 héten derül ki először,hogy van-e egyáltalán szívhang, szóval a terhesség addig nem biztos, hiába pozitív a teszted.
2020. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt már egy vetélésem 9 hetesen. Akkor nem teszteltem korábban mensi előtt csak mikor már késett. Így következő terhességnél progeszteront kell pótolnom. Ebben az esetben sem számít az a pár nap ha korábban tesztelek a mensi előtt pozitívat és elkezdem szedni a gyógyszert?
2020. nov. 25. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Ezt inkább az orvosod tudná megmondani,de a beágyazódás a 12-14 napra fejeződik be, azaz akkorra, mikor a menstruációt várnád. Ha az orvos kifejezetten nem mondta, hogy a nemvárt előtt tesztelje, akkor felesleges.


De mondom, beszélj vele inkább.

2020. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után, aminek biztos az időponja 12. napon mutatta már a rossmanos facelle teszt.
2020. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem számít az a pár nap, sőt a normálisabb dokik el is mondják, hogy kimaradt mensi utáni pozi teszt esetén mehet a progi, mivel mensivel távozhat az esetlegesen rosszul induló terhesség. Nekem is volt 9 hetesen ikrekkel missed ab, utána én is hamar teszteltem tünetek miatt, de a progival így is megvártam a két nap késést, sőt előtte elmentem magán vérvételre progit és hcg szintet nézetni, hogy így a doki biztosabbra tudja mondani, hogy kell a e progi vagy sem. Nem kell kapkodni, de két nappal nem várt előtt nyugodtan tesztelhetsz, akkor a 10-es teszt már szépen mutathatja.
2020. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!