Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Javasoltátok a következőket...

Javasoltátok a következőket terhesség előlegítésére:Hormeel S csepp, Gynex csepp, Méhpempő kapszula, cickafark tea, palástfű tea, Elevit, stb. Hol tudom beszerezni? Melyiket hogyan kell szedni/inni? Van még vmi praktika?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést én is feltettem a nőgyógyászonak, illetve hogy melyik a hatékonyabb. Ő azt mondta beszélhetünk erről, de mindezek előtt ő egy férjet javasolo. Azt mondta, szedhetem bármelyiket ha akarom, de ezek nem csodaszerek. Hozzájárulhatnak a sikerhez, de nem ezeken múlik. Mert ha nincs rendben a szervezetben valami, nincs meg azu egyensúly, akkor szedhet az ember bármit, eredmény nincsen.....
2008. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik patikában, drogériában be tudod szerezni ezeket. De a neten is meg tudod rendelni, beirod a nevét a google-ba, és biztosan fog kidobni több olyan oldalt ahonnan rendelni tudod.
2008. dec. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Mielőtt a méhpempő vásárlása mellett döntesz tudd meg, hogy hogyan tartósították, és milyen adalékokat tartalmaz. Csak liofilizált terméket vásárolj, mert jelenleg csak ez a tartósítási mód biztosítja a méhpempő biológiai aktivitását, ami egyébként maximum 24-48 óra.

2009. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!