Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 10h+ 4napra biztos...

Aktus után 10h+ 4napra biztos a doki huvelyi ultrahang vizsgalata?

Figyelt kérdés

Tudom hulye kerdes, de valamiert keptelen vagyok megnyugodni. Voltam dokinal hetfon es tobb fele vizsgalatot is keszitett, megnyugtatott, hogy itt tuti nincs baba es nincs semmi negativ elvatozas sem.

De nem ertem akkor miert fajnak a petefeszkeim, a koldokom kornyeken, bugyborekol a hasam, es olyan erzes mintha megakarna jonni, pedig addig meg 19 napom van.

Ezeket a tuneteket erzem az aktus ota tobbszor is.

Nem miert erezem ezeket a terhessegi tuneteket. Nektek volt mar ilyen?


2020. nov. 25. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

10 hét?

Így néz ki egy 10 hetes magzat: [link]

Még egy laikusnak is feltűnik, nem hogy egy orvosnak. Inkább pszichológust javaslok...

2020. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mennyi? Ha nem akarsz terhes lenni védekezz, ha meg menstruálsz, negatív tesztjeid vannak, orvos látott, akkor fordulj pszichológushoz, mert mindent beképzelsz.
2020. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

És miért pont a terhességen kattogsz? Terhes biztos nem vagy, ahogy fentebb is linkelték, 10 hetes terhességet a legrosszabb uh géppel is megtalálnak elsőre....


Tehát nem vagy terhes. Ha ezt nem tudod elengedni fordulj szakemberhez.


Terhes akarsz lenni? Vagy baleset történt és félsz miatta? Milyen lelki ok miatt kattogsz ezen? Semmi értelme....nem vagy terhes és pont. Fájdalmad meg akármitől lehet, attól is, hogy keresed a terhességi tüneteket. Nem a terhesség a Földön az egyet létező magyarázat...sőt!

2020. nov. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a 11. héten 4 cm-es a magzat. Még a vak is meglátja az uh-n
2020. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, amit küldtél az 23 hetes ultrahang felvétel. Azért köszi a megnyugtatást.
2020. nov. 26. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:

23 hetes a szart. Ez egy 10 hetes embryo.

Egy 23 hetes így néz ki: [link]

2020. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Onnan vetted, hogy 23 hetes, mert a jobb felső sarkában oda van írva, hogy "23Hz"?

Anyám borogass...

2020. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én próbáltam rájönni, honnan szedte, de nem esett le.

Jézus:D

2020. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma ugy ereztem mintha remegne az alhasam es elegge hanyingerem is van, rosszul vagyok....
2020. nov. 28. 00:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel, hogy nem vagy terhes.
2020. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!