Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól tettem hogy haza jöttem?...

Jól tettem hogy haza jöttem? Kérdést tettem fel és ígértem hogy írni fogok!

Figyelt kérdés

Nos, nagyon is jól tettem hogy haza jöttem mert 3 napja hajnali 1 kor folyt el a magzatvizem, és negyed 4 kor természetes úton megszületett a kislányom 52 cm errel és 3005 grammal:) a baba is és én is jól vagyunk, már ki is engedtek minket a kórházból, nem sárgult be, komplikáció mentes volt a szülés, igaz amikor 2 perces fájásom volt, akkor volt hogy elájultam, de csak pár pillanatig tartott. az ápolók és az orvosok nagyon rendesek voltak, még hálapénzt sem akart elfogadni az orvos, mert a nővérem is nála szült :)

Itthon a baba gondozás/nevelésben megegyeztünk a párommal, én soha nem voltam jó alvó, így amikor a babát elaltatom, helyet cserélünk, és amikor megébred, az apuka mosolyog rá:) apás szülésnek indult, csak aztán a férjem nem bírta , folyt róla a víz, és amikor már látszódott a pici feje, el is sírta magát, így neki a folyosón jobb dolga volt, és miután letoltak a kórterembe, csillogó szemekkel kérdezte hogy mi lesz a 2. lányunk neve, és mikor fog megszületni :)

mindenkinek jó babavárást és babózást :)


2010. aug. 11. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok, jö egészséget kívánok!
2010. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De jó!!!! Isten hozott az édesanyák között!!!


nagyon ügyes voltál!!!


Köszönöm hogy irtál!


Nagyon sok boldogságot Nektek és -nem szoktam ilyet irni - de sok puszi!!!

2010. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen :) igazából hely hiány miatt mondta azt az orvos ha készen állunk a csöppséggel, akkor mehetünk haza, mert probléma nem lesz, és azt mondta hogy törvény szerint saját felelősségre hoztam haza, gyakorlatilag viszont semmi gond nem lesz :) soha nem gondoltam volna hogy a férjem ennyire lelkes lesz, főleg hogy elterveztünk hogy ideje lenne a babának, és már az első hónapban sikerült is, ő a dohányzásról abban a pillanatban le is mondott, én meg már 3 éve nem dohányzom , és hallani sem akar arról hogy én bármit is csináljak (aludhatok, ehetek, ihatok, tvzhetek és gépezhetek) ő minden házimunkát megcsinál helyettem, és azt mondta hogy addig nem is vezethetek, amíg a kislány nem lesz nagyobb, mert ő nem hagyhatom /és ő sem hagyhatja itthon :) álompasi..álombaba..:) soha nem voltam még ennyire boldog :) sok boldogságot mindenkinek :)
2010. aug. 11. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én is hazajöttem a másodikkal 2 nap után, szintén helyhiány miatt, de nem bántam, jobb volt itthon, meg a pici nagylánykám sem bírta sokáig nélkülem.
2010. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lemaradtam a kérdésedröl,de nem ez a lényeg!

Sok sok boldogságot a Babádhoz,Kedves Anyuka!!!!Jó egészséget,sok örömöt a Gyermekedhez! :)

2010. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek és sok egészséget!!!!
2010. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulalunk es sok egeszseget kivanunk nektek, nagyon ugyes voltal!!!
2010. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!