Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam tegnap delutan egy...

Csinaltam tegnap delutan egy tesztet es nagyon halvány pozitív lett Ma reggel elso vizeketbol meg eggyet es negativ lett Csináljak kesobb vagy biztos nem vagyok terhes ha negatív ? De akkor miert volt halvanyan ott a masodik csik?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzásgátlót egy hónapja es meg nem jott meg azota a menstruációm meg nem állt volna be azert késik volt mar valakinek ilyen tapasztalatlan vagyok?!
2020. nov. 29. 10:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni?
2020. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem engedi feltölteni a kepet de nagyon halvány volt es időn túli volt vagyis nem tudom mert ket percig vartam es utana kidobtam majd ra egy ora hosszara megnéztem es lattam egy halvány csíkot
2020. nov. 29. 11:05
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak 2 percig vártál? Szinte minden teszt 3 percet vagy 5 percet ír. Ha valaki babát szeretne várja meg az időt utána meg kuka. Száradási csík semmit nem jelent. Két nap múlva ismételj, ha nem jön meg. Sok sikert!
2020. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azert nem ertem h akkor hogy lett negativ ha tegnap halvány csik volt
2020. nov. 29. 12:46
 5/27 anonim ***** válasza:
Az a halvány csík lehetett a reagens helye is, száradási csík. Nem várt előtt teljesen normális jelenség. Ha nem teszteltél volna ilyen korán nem is tudnál róla. Légy türelmesebb, ha nem jön meg tesztelj újra.
2020. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom h most mikor jönne meg mert a fogamzásgátló abbahagyasa utan egy hónappal vagyok es nem volt menstruaciom ebbe a honapba de várok

Koszonom a segitsegedet

2020. nov. 29. 14:16
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem pl délután mindig erosebb volt, mint reggel. Nem értem miért, pedig nem jártam éjszaka pisilni sem és mégis. Ugyan olyan fajta tesztet csináltál?
2020. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mivel folyamatosan termelődik így a reggeli után a délutáni jó hogy erősebb :)
2020. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ugyan az igen az egyik halvány pozi volt a masik negativ most nem tudom mit tegyek várok meg
2020. nov. 29. 21:11
 10/27 anonim ***** válasza:

8-as,akkor mondom úgy, hogy mondjuk hétfő délután halvány pozitív, kedd reggel szinte semmi sem látszik, aztán kedd délután jóval erősebb pozitív. Szerda reggel már pozitív de halványabb, mint kedd délután. És szerda délután már tök erős pozitív.

🤷‍♀️

2020. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!