Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan erősödik a terhességi...

Lassan erősödik a terhességi teszt. Ez normális?

Figyelt kérdés
Esetleg képet tudnátok mutatni nektek milyen volt?

2020. nov. 30. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyetlen tesztet csináltam 10 nap késésnél Gabriel teszttel. A kontroll csík és a tesztcsík is egyforma erősségű volt.

Kép nincs, mert a lányom már 4 éves, de gondolom, el tudod képzelni.


Jó tanács : attól, hogy napontq tesztelsz, nem leszel terhes(ebb). Csak idegesebb és frusztráltabb. Ami pedig nem tesz jót.


Mi 1.5 évig vártunk a lányunkra, tehát nekünk sem egyből sikerült.


De 1 tesztet használtam el havonta. Késés után.

2020. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább használj digitalisat... De csak ha már itt az ideje...felesleges minden nap újat csinálni hogy Úristen mi lesz... Pénzkidobás
2020. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van, gondolom ha baj lenne lenne jele. Csak 2,5éve várjuk és most olyan hihetetlen.
2020. nov. 30. 11:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél nekem nagyon hamar lett pozitív, de nem erősödött gyors iramban, elég lassan és minden rendben volt. Ha halványodna akkor az nem jelentene jót.
2020. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem szinte alig erősödött, pedig 4 tesztet csináltam 1 hét alatt. A doki meg is kérdezte, hogy miért nem volt elèg 1 pozitív teszt?! Azóta megszületett.
2020. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4 napos késéssel délutáni vizeletből:

[link]

10 napos késéssel reggeli elsőből:

[link]

2020. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, enyém nem ennyire erős :

[link]

De akkor remélem a legjobbakat, és nem tesztelek többet :)

2020. nov. 30. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Erosodik ez szepen! Mikorra nem varod?
2020. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erősödik az, én csak azért csináltam mégegyet pár nap után, mert nekem volt már vetélésem, ahol halványodni kezdett és nem maradt meg a baba.

Boldog babavárást kérdező, minden rendben lesz! 🙂

(6-os voltam)

20 hkm

2020. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! A ciklusaim 28-35 naposak szoktak lenni. Az átlag 32, de ha a 35naposat nézem akkor még 2 napom van nemvártig.
2020. nov. 30. 13:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!