Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alaphő változhat ennyit...

Alaphő változhat ennyit ciklusonként?

Figyelt kérdés
Előző hónapban 36.1 és 36.3 között volt az ébredési alaphőm. Ebben a ciklusban 36.6 és 36.7 az alaphőm. Ugyanaz a mérő, mindent ugyanúgy csinálok. Pajzsmirigyemmel nincs probléma, mert 2 hete jöttek meg az eredményeim és jók lettek.
2020. dec. 1. 04:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy igazoltan nem volt pém előző ciklusban
2020. dec. 1. 05:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Be tudod esetleg linkelni a görbéket?


Nem lehet, hogyha nem volt pé-d az előző hónapban, akkor most van, azt látod 36,6-36,7-nek? Honnantól számolod az új ciklust, ha nem volt pé?

2020. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs görbém csak mérem. Előző ciklusom 44 napos volt pé nélkül. 36.3nál nem ment feljebb a hőm. Megjött a mensim onnan számolom az első napot. Akkor is 36. 3 volt. Fel is adtam ezt a homerozest. Viszont egyre furcsább minden. Száraz vagyok, nincs folyásom. Vasárnap reggel ébredési hő 36.7 és ma is... Tegnap elfelejtettem megmérni. De akkor is furcsa így mert előző ciklusba 36.3 nal nem lehetett feljebb imatkozni, bő folyásom volt, most meg tiszta száraz vagyok.
2020. dec. 1. 08:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Ciklus 17.napjan tartok.
2020. dec. 1. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából szombat-vasárnap lehetett simán peteérés, amitől megugrott a hőd. Pláne, ha a vérzésedtől számítva 17. napon vagy, akkor még stimmelhet is, 14-15. nap, abszolút félidő. Méregesd az elkövetkezendő napokban, de el tudom képzelni, hogy most már 2-3. dpo-n vagy, és nem az alaphőd ment fel, hanem tényleg volt pé-d.
2020. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!