Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi hány tasak inofolicot/gyn...

Napi hány tasak inofolicot/gynositolt isztok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2 inofolicot ittam 1 évig.
2020. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És sikerült? Én napi 1et ittam, egy kémiai terhességet sikerült vele összehozni (nélküle azt se)

Így arra gondoltam napi kettőt iszok :)

2020. dec. 1. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem eleve 2db javasolt az orvosom (pco +ir mellett) 2 évig próbálkoztunk, ebből az utolsó 1 évben ittam és igen sikerült.

Azóta lassan 6 éves a lányunk, a másik kettőre meg fél - fél évet vártunk. Ők teljesem spontánok.

2020. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó 😍 Mást szedtél még mellé? Pco enyhe IR nekem is van sajnos...
2020. dec. 1. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 2 tasakkal ittam doki javaslatára. Aztán kiderült, hogy MTHFR mutációm van ezért a szervezetnek folátra van szüksége, mert a folsavat nem tudja kezelni. Azóta Inofem Activ port iszok. De sokaknak segít az inofolic, csak azért írtam le, mert ilyen is van például.
2020. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merckformint szedtem mellé.
2020. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
WTN inozitolt szedek akkora adagban, ami 2 tasak Inofolicnak felel meg. 3 éve szedem endokrinológus javaslatára, viszont az ára miatt megkerestem a nem reklámozott és emiatt olcsóbb változatait. A hosszú alkalmazási idő miatt kételkedek benne, hogy ennek lett volna bármi átütő hatása a fogamzásomban.
2020. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!