Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt véletlen...

Terhességi teszt véletlen beleesett a pohárba, így is használható?

Figyelt kérdés

Véletlen nem csak a vonalig logattam bele, hanem bele is esett, elmerült.


De utána kivettem és követtem tovább az utasitasokat. Kitettem száradni és vártam.


Negatívat mutat, csak halvány az az egy csík.


Szerintetek az lehet hogy így ha terhes lennék, amiatt hogy beleejtettem, nem mutatja azt ki vagy valószínűleg azért van egy halvány csík, mert az valóban negatív?



2020. dec. 3. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vegyél újat.
2020. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy pozitívat mutatna, de mindenképpen meg kellene ismételni a tesztet.
2020. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A pozit kimutatja, akkor is, ha eláztatod. A negatív az inkább bizonytalan. De ha késés után tesztelnél, akkor meg is rághatnád, akkor is pozi lenne.
2020. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát biztonságból teszteltem, mert már meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. Csak egy napig volt egy kevés vérzésem és megijedtem.


De az valószínű hogy ígyis úgyis megyek nőgyógyászhoz, hogy mi miatt nem jöhetetteg

2020. dec. 3. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rá 2-3 napra megjött rendesen, csak késett egy hetet és meg voltam ijedve
2020. dec. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!