Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű teát meddig szabad inni?

Palástfű teát meddig szabad inni?

Figyelt kérdés
Ovuláció után kezdtem el inni, de arról sehol nem találtam infó-t, hogy meddig kell inni. Tudja valaki? addig amíg meg nem jön a menzesz? vagy már előtte abba kell hagyni?
2020. dec. 11. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg amíg meg nem jön. Én ebben a hónapban kezdtem, kíváncsi vagyok, lesz-e rövidtávon hatása.
2020. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mensiig.

De orvosi vizsgálat nélkül én nem ajánlom. Nekem pl bekavart a ciklusba és 3 hónap volt mire helyreálltam. És itt gyakorin is sokaknak lett rosszabb a ciklusa tőle.

A gyógynövényes házi praktikák többet árthatnak mint használnak, ha nem megfelelően használja az ember. Szóval csak óvatosan.

2020. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nem kavar be. Már 4.hónapja iszom a hölgyi tea nevű teakeveréket, a 2.endometriózis műtétem után, az nem kavart be, sőt jót is tesz, persze az nem jelenti azt, hogy ez sem fog bekavarni. Megkérdezhetem, hogy neked mivel kavart be ez a tea?
2020. dec. 11. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megnyújtotta az amúgy sem rövid ciklusomat. A közérzetem is fura volt. 3 ciklusban ittam aztán inkább abba is hagytam. Mivel ezek a hormonokra vannak hatással nagyon figyelni kell. Ha csak segíteni szeretné az ember a szervezetet babatervezésre arra a méhpempő teljesen szuper. De hormonokat maceráló dolgok mint a barátcserje meg a cickafark-palástfű kombó sokat árthatnak is. Nem lehet tudni kire milyen hatással lesznek. Van akinek pont segít van akinek meg hazavágja a dolgokat.


Sokszor ugye az a baj, hogy otthon próbálkozunk mindent össze enni-inni, hátha segít, de néha a kevesebb több.


Meg ugye a sikertelenségnek oka van amihez kell az orvos.

Én egy ikerterhesség elvesztése után kezdtem csak el orvostól orvosig járni, 5 év után volt ez a missed ab. Kiderült a magas tsh, kaptam rá gyógyszert...baba továbbra se jött. Kerestem egy nőgyógyászt, peteérésem nem volt így clostyt írt fel. Két hónapot szedtem aztán kerestem másik dokit. Peteérés lett baba nem. Számomra utólag ez egy érthetetlen dolog. Miért erőszakoljuk ki a peteérést clostyval? Oka van, hogy nincs peteérés azt kéne helyre tenni. Találtam másik dokit. Fél órát ingyen beszélgetett velem, endokrinológushoz irányított, célirányosan esetleges IR miatt, elötte elmentem vérvételre és oda már eredménnyel mentem. Persze IR igazolva kaptam is gyógyszert, figyeltem az étkezésre. Doki szerint fél év kell mire hatni kezd a gyógyszer. Persze a kontrollra pozitív teszttel érkeztem.


Mind ez közel 7 év volt...és persze a megfelelő kezeléstől csupán 3 hónap a sikerig. Tehát potyára zargattam a ciklusom mindennel, és voltam letört évekig.


Bocsánat, hogy ideírtam a storym, de ha ezzel picit is segíthetek, már megérte. Tudom milyen várni és várni és minden féle varázslatot bevetni :)


Ehhez hozzájön, hogy utálok dokihoz menni. Tényleg csak akkor megyek, ha már nagyon muszáj, tehát kb 3 évente :) de babatervezéshez az én tapasztalatom alapján nagyon is fontos dokit választani és a vizsgálatokat megcsinálni. Inkább mint trükközni otthon egy talán sikerrel .


Mielőbbi sikert kívánok nektek!

2020. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A méhpempő is a hormonokba nyúl bele. Méghozzá ösztrogén szint emelő ami pl.egy endometriózisban szenvedőnek pont, hogy nagyon nem jó. Szó szerint idézek egy leírásból. " A méhpempő bizonyított, hogy természetes módon serkenti a hormonok termelését. Tehát a méhpempő is ugyan úgy belenyúl a hormonokba mint a palástfű.. Valakinek ez segít valakinek az. Valakinek meg csak orvos tud segíteni.


Magas tsh-ra meg IR-re nem fog segíteni semmilyen gyógytea meg méhpempő. Ezek a természetes dolgok szerintem csak azoknak segítenek akiknek amúgy sincs nagy problémájuk.


Nekem a hormonjaim rendben vannak, viszont az endo miatt lehet csak inszeminációval vagy lombikkal fog csak összejönni a baba :( igen ez a várakozás a legrosszabb az egészbe, meg a tehetetlenség.

2020. dec. 12. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Na most is tanultam valamit :) régen nem másztam ennyire bele a méhpempőbe, én azt már nem próbáltam.


A legjobbakat kívánom, a mai világban szerencsére akinek mindene megvan odabent az terhes tud lenni. Kitartás!

2020. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reméljük így lesz :) köszönöm a jókívánságot, kedves vagy :) én is a legjobbakat kívánom neked.
2020. dec. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!