Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki nem maradt...

Van olyan, aki nem maradt fekve aktus után és baba lett belőle?

Figyelt kérdés

Ma tusolás közben volt az aktus és csak utána láttam, hogy ma ovulálok. (nyák)

Esélyes a teherbeesés, kell egyáltalán feküdni utána, hogy ne folyjon ki minden? Vagy ez tévhit? :D



2020. dec. 12. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Tévhit :)
2020. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

🙈

Nyugi, ez csak tévhit.

2020. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2020. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi amikor összejött a baba egyszer tudtunk együtt lenni csak abban a hónapban ezért nem is fűztem hozzá semmi reményt, főleg, hogy az aktus a zuhany alatt történt.. Rögtön meg is mosakodtam utána jó alaposan..

Pedig már több mint egy éve próbálkoztunk, mindenféle praktikát bevetettünk.. Sosem gondoltam volna, hogy pont ennyiből jön majd össze😄

2020. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradtam fekve és terhes lettem elsőre.

(Míg az első gyereknél mindent bevetettünk és 6 hónapot váratott magára. 🤷‍♀️)

2020. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Második gyereknél nem maradtam fekve. Ő könnyen összejött. Első gyerek nehezen, ezt a praktikát pedig minden együttlét után bevetettem.
2020. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1 alkalombòl lety a lànyom, biztos, hogy nem feküdtem vagy maradtam gyertyaàllàsban :D

Ami kell, az ùgyis bejut a megfelelő helyre.

2020. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm. Valahol mélyen sejtettem ám, de jobb a megerősítés😂
2020. dec. 12. 14:31
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyen kérdéseknél nem szokott eszetekbe jutni, hogyha ez így működne, akkor mindenki állva szexeléssel védekezne, aki nem akar gyereket?🙄 Gyanítom,"diszkóbalesetből" is lett már terhesség, amikor a wc-ben d.gtak, és nem, nem maradtak fekve utána😉
2020. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

9-es: Gondolom itt nem a védekezés volt a cél a kérdezőnek, hiszen írta is, hogy utána vette észre, hogy valószínűleg most van ovuláció és épp baba projectben vannak, ezért érdeklődött. :)

Egyébként barátnőmnek is így sikerült a baba! Hajrá :)

2020. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!