Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folandrol férfi termékenység...

Folandrol férfi termékenység növelő rontja a sperma képet ha alapból nincs vele gond?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk babával már majd egy éve. Hormonjaim rendben vannak most nézettem. Férjem nem volt még vizsgálaton. Én iszom az inofolicot egy hónapja és férjem is elkezdte a folandrolt. Ha jó a sperma képe akkor ha issza a folandrolt okozhat gondot?
2020. dec. 20. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.

Miért jutott ez eszedbe?

2020. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem. De, ha jó, akkor miért igya? Elég vitamint szedni! :)
2020. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Volt itt egy kérdés ami alatt azt írták h a túl sok antioxidáns árthat a sejteknek.

Azért szedi mert úgy gondoltam nem árthat egy kis rásegítés. Tavaly első próbálkozásra teherbe estem csak 9. héten megállt a fejlődésben. Szóval férjemmel nagy baj csak nem lehet

2020. dec. 20. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:

"a túl sok antioxidáns árthat a sejteknek."


Ezt nehéz elhinnem. Akkor a fölöslegesen szedett C-vitamin is ártana.

2020. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Veled sem, nyugi! Nem csináltak nálatok kivizsgálását? Mi történt, ha nem vagyok indiszkrét ?!
2020. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De ezek csak vitaminok, nem? A vitaminok nem hiszem hogy ártanának.

Maximum menjen el egy sperma analízisre és ha az rossz lesz, utána szedesd vele a folandrolt.

2020. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Röviden. Tudtam már 4 éve a miomamrol mikor teherbe estem tavaly nyáron. Okát nem tudjuk miért veteltem el. Egyszer voltam csak terhes eddig. Rögtön nem is mentem el vizsgálatra. Művi úton fejezték be a terhességet és utána 3 hónap pihi. Majd újra elkezdtünk próbálkozni és lassan már 9 hónapja próbálkoztunk eredménytelenül. Elmentem dokihoz. A miomam nőtt, 5 centis lett. 3 centis volt még mikor teherbe estem és a műtét után is. Így a mioma eltávolítás mellett döntöttem. Ja am a méhfalba volt, nem a legkedvezőbb helyen. Műtét jól sikerült. Most kezdtünk el megint próbálkozni. Ebben a ciklusban nezettem 3-21 napi hormon sort. Rendben van. Tsh 2,2 ami magas sztem kicsit bár nem vészes. Illetve az inzulin aggaszt kicsit ami 0 perc: 3,7 60 perc: 18 és 120: 21. Úgy gondolom ez se vészes de azért megyek jövő héten endokrinologushoz. Szóval ez a történetem nem is olyan röviden..😃
2020. dec. 20. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát a páromnak semmit nem használt a folandrol. 2 próbálkozós hónapban teherbeestem, aztán missed ab.-om volt 8 hetesen. Azóta nem jön össze a baba. Én is vettem folandrolt, 2 dobozzal megivott belőle aztán olyan szar lett a spermiogramja, hogy januárba mennünk kell andrológushoz :(


Amit nem értek, hogy ha korábban is szar volt az eredménye, akkor hogy estem mégis teherbe? Sajnos összehasonlítási alapom nincs, hogy akkor vajon milyen lehetett.

2020. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as, én is ismerek ilyet h akinek nagyon rossz volt a sperma képe utána mégis össze jött a baba. Náluk meg is született. Tény h 2,5 éve próbálkoztak már. Sztem ha minden 110%san passzol akk nagy ritkán de össze jön a baba olyanoknál akiknél elméletileg baj van. Kivételek mindig vannak és lesznek.
2020. dec. 21. 07:39
 10/10 anonim ***** válasza:

az én kérdésemnél volt erről vita...ilyenről még én sem hallottam, és nekem is eléggé hihetetlenül hangzik...szerintem az orvost kellene erről megkérdezni...

mindenesetre én most vettem megint páromnak egy doboz multivitamint..

2020. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!