Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ha a párotok nem...

Lányok! Ha a párotok nem tudna teherbe ejteni, akkor megkérnétek egy pasit hogy csináljon fel? Megbeszélnéd a pároddal? Vagy hidje azt, hogy az övé?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Megcsalnám gumi nélkül
Megkérném az egyik barátomat titokban
Megbeszélném a párommal és megkérném a barátomat
Inkább ne lehyen gyerekem
109 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Vagy esetleg együtt orvoshoz mennénk hogy mi lehet a gond ? 🙃 Ezek elég szánalmas opciók
2020. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
99%

Ha nem tudna gyereket csinálni, arról ő is tudna. Hogy vernéd már át?

Ahogy az 1es mondja, első lépés az orvos. Lehet van valami megoldás kozos gyerekre. Ha viszont semmiképp sincs, akkor meg beszélni. Ebben az esetben en mint férj abba mennek bele, hogy a bankból vett donorral intézék a dokik, semmiképp sem mással.

2020. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Ennek az etikus módja a spermabank, ha a férfi nem tud megfelelő spermát adni. Valóban egyszerűbb lenne, ha valaki gyorsan beleélvezne a nőbe, aztán meg is van a baba, csak ez a férjnek akkora trauma lenne, hogy abból többet egészséges párkapcsolat nem lesz.
2020. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Sok évvel ezelőtt volt egy nagyon kedves barátnőm, aki sokszor célozgatott arra, hogy szeretne egy kislányt tőlem. Biztosan tudtam, hogy nem megfogni akart, jól kereső férje volt, nem háborgatott volna még tartásdíjért se. Mégsem álltam kötélnek, mert azt nem tudtam volna elképzelni, hogy a gyerelemet más nevelje, hogy ne lássam felnőni.
2020. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálatok. Ez az első lépés. A nem tudna róla meg elég rizikós na meg nem is fair dolog...a gyerekek kicsiként nagyon hasonlítanak apára.
2020. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk akkor az örökbe fogadás lenne az opció, mar bőven a próbálkozás előtt beszéltünk erről.
2020. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát a lombik nem jön össze nekik. Megkértek, hogy csináljak gyereket nekik. Félek, hogy a barátságbak annyi lesz a gyerek után. Meg kialakulhat féltékenység is.
2020. dec. 21. 11:45
 8/36 anonim ***** válasza:
92%

Ha a gyerek egy szexből biztosan megfoganna se mennék bele, de mégis hogy gondolták ezt, hónapokon keresztül folyamatosan dugtok, amíg teherbe nem esik? Simán lehet, hogy a lány oldalán van a probléma, akármilyen okból, és akkor ti is éveken keresztül "próbálkozhattok", ennek semmi értelme nem lenne.


Én ilyet nem vállalnék be, de eleve eszembe se jutna bárkit megkérni. Akkor inkább nem lenne gyerekem.

2020. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért igen szokatlan. A klinikán nem ajánlották, hogy idegen spermával is lehet próbálkozni? Egyáltalán: biztos, hogy a férfi a magtalan? Ha a nővel van probléma, akkor te se tudnád teherbe ejteni.
2020. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

Soha a büdös életbe nem vállalnék be ilyet. Szerintem iszonyatosan gerinctelen és felelőtlen dolog.

Ahogy az előttem szólók is írták: arra senki nem gondolt még, hogy esetleg a női tagnál keresendő a probléma?

2020. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!