Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok 4 nappal vagyok nemvárt...

Lányok 4 nappal vagyok nemvártig tegnap hirtelen elkezdett nagyon fájni a mellbimbóm de hiper érzékennyé váltak extra nagy melleim lettek amit nem is bánok végre vannak :D fehér krémes folyásom van 4 napja szagtalan. Lehet baba? Tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 07:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet mensi jele is habár nekem mellerzekenyseg nem szokott jelentkezni azaz mellbimbó érzékenység max egész mellém fáj. Szeretnénk babát és igyekszünk tenni is érte
2020. dec. 24. 07:20
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tesztelj ha már legalább 2 napja késik. Addig felesleges.
2020. dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Még várj, túl korai lenne.
2020. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár a legtöbb hiper-szuper tesztre azt írják, hogy mensi előtt már kimutatja a terhességet, ez nem mindig valós...

Mindenki szervezete máshogy reagál, van, akinél a hcg szint csak lassan emelkedik eleinte, szóval ha biztosra szeretnél menni, akkor érdemes lenne várni 6-7 napot a teszteléssel.

2020. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló ha untat a kérdésem miért válaszolod meg? Azért valamennyire mégis csak érdekel mert ha engem nem érdekel a kérdés tovább gorgetek és már el is felejtettem!!! Édesem gorgess tovább nem kell hozzá szolnod nem kötelezo! Kellemes ünnepeket 😘

2020. dec. 24. 11:16
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó vagyok: Kérdező, értem én, hogy menzesz előtt vagy éppen, de mi bajod van???:D Honnan vetted, hogy untatott a kérdésed??? o.O :) (Bár nem tudom mit várok olyantól, aki nem tudja elolvasni a terhességi teszt papírját, amin még az is rajta van, hogy mikor érdemes vele tesztelni.)

Neked is szép Ünnepeket! :)

2020. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia

Ha van teszted tesztelhetsz de semmi nem biztos sem a +, sem - bármi lehet. Nekem ilyenkor ha baba volt már mutatta a 10 es teszt.

2020. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy amíg a mensi nem marad ki totál mindegy, hogy +vagy-

Mensivel vége is lehet tehát fölösen örül az ember. Jó esetben szilveszter napján tesztelj egyet. Akkor már tuti lesz aztán vagy ajándék vagy nem.

2020. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyre érzékenyebb a mellbimbóm már melltartót se tudok viselni mert ha csak a pólóm hozzá ér sírni tudnék minden egyes lépés fájdalmas. Bal oldalt szurkal mindennap legalább 2 alkalommal benyilal. És a párommal az együttlét nem olyan mint szokott lenni ezt nem tudom hova tenni.. Fel éve próbálkozunk de sikertelenül nyilván nagyon várjuk.. Tudom nem kéne tesztelek de lányok van olyan nő aki mensi előtt 4 nappal nem vágyik egy pozitív tesztre? Úgy hogy nagyon akarnak a babát.. Nehéz várni de tudom hogy kell.. Várok addig míg késik.

Köszonom csajok a válaszokat! :*

2020. dec. 26. 18:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Valaki meg esetleg vár a tesztelésre?
2020. dec. 26. 18:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!