Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy a nemvárt...

Van olyan, hogy a nemvárt napján negatív a teszt és csak pár nappal később lesz pozitív?

Figyelt kérdés
Tudtok példákat mondani? Hogy a nemvárt napján negatív és utána hány nappal lett pozitív?

2020. dec. 24. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt. Három nap múlva teszteltem, mert furcsa volt hogy nem jött még meg, akkor már pozitív lett, de az sem volt túl erős azért, másnap ismételtem. Tegnap lett 10 hónapos a lányom.
2020. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemvárt napján a Predictor negatív volt. Rá 4 napra teszteltem megint (ekkor biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes) és ott volt közepesen erősen a két csík :) Uh alapján 2 héttel később fogant a babánk.

28+4 hkm

2020. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemvárt napján a facelle negatív volt,3 nap múlva csináltam egy tesztet,mert nem jött meg azon halványan már lehetett látni a második csíkot.Rá 2 napra már szép erős csík lett,erősödött folyamatosan.


18hkm

2020. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem várt napján teljesen negatív volt. Egy hét késés után lett irtó halvány pozitív csak..éppen hogy csak látszódott lámpa fénynél. Végül csak a digitális clear blue győzött meg hogy terhes vagyok. Na meg persze hetekkel később a doki.. Annyira ciklus végén fogant hogy menzesz szerint 7 hetesen még semmit nem látott a doki!! Riogatot hogy méhen kívüli...mert hogy sehol nem lát semmit. 2 hetes lemaradás"ban volt. Azóta 16 hónapos nagy lány már. Most várom a kis öcsit, vele 3 napja késett már amikor csináltam tesztet és nagyon halványan látszódott a második csík.. De hát ő is később fogant :D Nekem nem közép időben van peteérésem.
2020. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!