Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo ellenere lehetek...

Fogamzasgatlo ellenere lehetek meg is terhes ?

Figyelt kérdés
2 hete kb hanyingerem volt nehany alkalommal , edesseget ettem volna folyamatosan ami nem jellemzo ram. Csinaltam kb 4 napja egy tesztet ami negativ lett , viszont tegnap reggel kellett volna megjonnie , csak barnaztam majd mai nap verzesem is volt minimalis delelott... viszont azota minimalis barnazas csak.. a gyogyszerbol kimarad havonta 1-2 szem . Viszont az evek alatt ez az elso ilyen. Karacsony utan veszek egy tesztet ha holnapra nem erkezik meg a mikulas
2020. dec. 26. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben szexelsz és nő vagy, lehetsz terhes. Nem létezik 100%-os fogamzásgátlás.
2020. dec. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1-es írta nincs 100%-os fogamzásgátlás!

De az is igaz, hogy nincs 100%-os teszt se! Sőtt a kimaradás, késés sem jelent semmit!

Én bőven adnék 50-50 százalékot mindenre!

2020. dec. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!