Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az interneten rendelt terhessé...

Az interneten rendelt terhességi tesztek megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Régebben rendeltem a Vat.eráról teszteket, nincs külön doboza, csak egy fólia, és abban a papír csík, maga a teszt. Most lenne rá szükségem, 26-án kiszakadt az óvszer, és szeretném tudni, hogy terhes lettem-e. Holnap kellene megjönnie, de egyébként a ciklus 10.napján voltunk együtt. Már 3 tesztet csináltam, mind negatív. Viszont fáj a cicim, 2x akkora lett, hányingerem van, szédülök, picit görcsöl a hasam, sűrűn járok wc-re.

Mikor mutat biztos eredményt a teszt? Vagy egyáltalán jó ez a fajta, amit vettem?? Mert csak 85 ft volt egy darab, de nem tudom, mennyire megbízható...


2010. aug. 13. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben vennék egyet a patikában, van olyan, amiben 2 van és 6-700 ft, szerintem az biztosabb...
2010. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen :) nem várt napján egyértelmű 2 csíkos lett. feltételezem, hogy pár nappal előtte is lett volna egy halvány csík rajta


8+5 hetes

2010. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én one stepet vettem vaterán. és az ovu teszttel is meg vagyok elégedve
2010. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

megbízhatók maxximálisan. alá tudom támasztani.

ennél már csak 1 jobb teszt van és az a qpidó.ugyan azon a napon 3x erősebb csikom lett mint one steppel. de azon is látható volt aminek látszani kelett.

2010. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha mindenáron neten akarsz rendelni, rendeld meg a maria romedet, az tuti kimutatja, ha terhes vagy.
2010. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaa a maria romed akkor is pozit mutat amikor nem vagy az:))) nekem amúgy a vaterás egyértelműen negatív volt akkor is amikor már a gabriel erős.
2010. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindegy melyiket csak Mária Romed-et ne.

Az engem is becsapott. Írd be a keresőbe oldalt. Szép kis tapasztalatokat találsz róla.

Én is vaterásat használok. A tesz megbízható az ovutesztel nem vagyok megelégedve.

2010. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha addig nem jön meg, kedden tesztelek a One Steppel, ha negatív, veszek gyógyszertárban. Már eléggé beleéltem magam, pedig nem is terveztük :)
2010. aug. 13. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!