Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Aviva torna segít gombásos...

Az Aviva torna segít gombásos ellen is? Mert nekem visszatéro, és már megúntam hogy az orvosok csak, , kisérleteznek, , velem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 15:54
 1/2 A kérdező kommentje:
1 kicsit elírtam:gombásos fertozés ellen
2010. aug. 13. 15:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a torna maga nem, mert ez megmozgatja a belső szerveket így jótékony hatással van azok vérkeringésére, így a hormonokra....viszont a krónikus gombásodás esetében nem tartom kizártnak az étrendi hatásokat, lehet, hogy rosszul eszel, vagy eszel olyant, amit nem kellene, vagy nem olyant, amit kellene....ha van rá lehetőséged, kérdezd meg akár emilben a magyarországi aviva-tudort, Líviát. Ha javasolja menj el, és a torna mellett elmondja neked azt a táplálkozást, amit az aviva torna mellett egyébként nekünk, tornásoknak se ártana betartani....az avivamodszer.hu oldalon megtalálod az elérhetőségét.
2010. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!