Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet e még 35...

Szerintetek lehet e még 35 évesen gyereket vállani?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Érdekelne hogy mit gondol más a kései gyerekvállalásról, illetve mi számít annak? Nekem már van két nagy gyerekem 18 a legidősebb.. Igen tudom korán szültem de nem bántam meg. Most 35 évesen úgy érzem szeretnék egy babát. És egyre erősebb ez az érzés..persze tudom hogy nem mások véleménye szerint kell dönteni ha szeretnék valamit, csak valaki esetleg volt már így? Szült már valaki nagy gyerekek mellé egy babát? Mennyire hatott ez ki a gyerekekkel való kapcsolatra?

2021. jan. 1. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, lehet, nekem 36 évesen sikerült. A majdnem felnőtt gyerekeid szerintem ebbe ne szóljanak bele.
2021. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem anyám 36 évesen szült. Tesómék 15, 13 évesek voltak akkor. Amíg kicsi voltam, nem nagyon foglalkoztak velem viszont mostmar, hogy enis felnőttem, nagyon jó testvérek vagyunk. Tényleg nagyon jó a kapcsolatunk.
2021. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha nekem lesz 2.gyerek,én is 35-36 körül leszek mire szülök. Ha vágysz rá és a partnered is,hajrá.

Anyukám is terhes lett egyszer,amikor 16 voltam,nagyon vártam,hogy baba legyen a haznál. Sajnos elvetélt. :/

2021. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Persze, hogy lehet, az más kérdés, hogy 30 felett én már nem szeretnék gyereket vállalni.

Anyukám egyébként 36 volt amikor a kistesónk született, 12 és 11 év van köztünk, nagyon jó testvérek vagyunk és anno nagyon sokat segítettünk anyunak mindenben, pelenkáztuk, éjjel is felkeltem hozzá magamtól ha nagyon sírt és anya fáradt volt és visszaaltattam. Otthon is tudták velünk hagyni rövidebb időre ilyen 3-4 éves korától mert simán vigyáztunk már rá. A gimis osztálytársam 17 volt amikor kistesója született és ők is nagyon jó tesók, nagyon sokat segített az anyukájának emlékszem.

2021. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Én 39 vagyok, 4 hónapos a kislányom. A nagyfiam 8,5 éves. Nekünk ez így pont jó.
2021. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne? 37 vagyok, a negyediket várom.
2021. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Legkisebb testvéremet édesanyám 37 évesen szülte. Én

akkor voltam 14 éves. Tudtam segíteni a kicsi ellátásában, semmi gond nem volt a nagy korkülönbség miatt. Most várom a második gyermekemet, 36 éves vagyok. Első gyereket azért nem vállalnék ennyi idősen.

2021. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet, amennyiben te úgy érzed, hogy nem késő. Ez a lényeg és semmi más. Én nem vállalnék már magamból kiindulva, de én amúgy is nagyon fiatalon kezdtem az első babával (21 évesen). Természetesen van egy minimális rizikó, tudott, hogy nagyobb a genetikai rendellenességeknek az aránya, de ha csinálsz egy szűrővizsgálatot saját magad és a baba érdekében, akkor tuti nem lesz gond.
2021. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi baj nincs a koroddal.
2021. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Én a kisebbik gyerekem 37 évesen szültem. A nagyobbik akkor 12 éves volt. Most nyolc év után nagyon jól elvannak egymással.
2021. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!