Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt vagyok egy...

Menszesz előtt vagyok egy nappal, mindjárt megjon érzésem van, a mellem nagyon faj(nem szokott amúgy mensi előtt, de most brutal és nagyon megvan duzzadva, sőt tej is van benne, holott 3honapja abba hagytam a szoptatast) van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Volt már így valaki?

És esetleg baba lett belőle, mert annak ellenére hogy teljes mértékben megjon érzése volt és mensi tünetek, de meg is baba lett?



2021. jan. 2. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos számtalan nőnek ez terhességet jelzett, mégis a legtöbb nőnek inkább azt, hogy megjön a vérzése. Ha még csak 3 hónapja hagytad abba a szoptatást, akkor még mindig zajlanak a szervezetedben hormonális változások és előfordulhat, hogy jön tej a melledből. Az is lehet, hogy abszolút hormonproblémád van és egyáltalán nem vagy terhes, ezért jön tej a melledből, minden más pedig premens tünet.

Ha nem jön meg a vérzésed, csinálj tesztet.

2021. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vedeekezel van esely a terhessegre es igen az elso babamnal ez volt aztan nem jott meg es pozi teszt.
2021. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt a fontos dolgot nem írtam bele hogy kistesot tervezünk, és nyilvan nem vedekeztunk!

Sose volt ilyen, október óta egy csepp tejem sem volt, nem duzzadt meg azóta a mellem, sőt amikor szoptattam és mielőtt megjött sosem fajt, nem szúrt, mint most.

Mindenesetre vettem ma egy tesztet és ha holnap nem jön meg tesztelek!

Koszi a válaszokat!🙏🏻

2021. jan. 2. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok:)
2021. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már van egy pozitív x epiles tesztem. Kedden tesztelek megint, ha minden jól megy február elején doki!🙏🏻🙂
2021. jan. 3. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó, örülök neked! 😃
2021. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is örülök nagyon🙈
2021. jan. 3. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2021. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!