Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele vagy sem?

Terhesség jele vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnénk kisbabát, abba hagytam a gyógyszer szedést

Ez a 2.napja a mensimnek de épp hogy valami kis maszatolas van, de a mell érzékenység még mindig meg van és reggel is volt egy kis alhasi görcs ami elötte ilyenek még nem voltak mensi alatt. Szerintetek terhesség jele? Tudom teszt, szeretnék is csak félek a csalódástól.


2021. jan. 4. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen lehetséges. Mondjuk nekem maszatolas nem volt de nagyon érzékeny volt a mellém és görcsöltem mintha meg akarna jönni.
2021. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem: abbahagytad a gyógyszert. Rá pár napra megjött még a megvonásos vérzés. Ennek vagy a 2.napján. (ha folytatani akarnád a gyógyszert akkor azt ugye a napokban kellene).



Ha igy van, akkor szinte kizárt a terhesség. Ez még csak a megvonásos vérzés. Ennyi idő alatt max akkor eshettél teherbe, amikor még a gyógyszert szedted.

Majd ha a gyógyszer utáni első igazi mensid csinálja ezt, akkor se lenne sok esélyed a babára,mert megjött.


Magad nyugtatására TESZT... mi sem tudunk többet mondani. Egyébként én valami hormonzavarra tippelnék.

2021. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos ez csak a megvonásos vérzés. Pedig úgy szeretnénk már.
2021. jan. 4. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Sem.
2021. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én is sokmindent szeretnék 😅

Mi pl 9.hónaoja próbálkozunk...

2021. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!