Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha már 6napja...

Lolospuding kérdése:

Lehetek terhes ha már 6napja késik? A 6.-ik késés nap reggelén csináltam 1 terhességi tesztet (Presense)negatív lett.

Figyelt kérdés
Mindig úgy érzem,hogy na akkor ma megjön,fájdogál a hasam,de semmi.Semmi más tünetem nincs ami terhességre utalna, nem fáj a mellem stb. Előző hónapban be kellett vennem egy esemény utáni tabit. Akkor 2 hetet késett. Lehet emiatt késik most? Lehet baba?

#menstruáció #terhesség #6. Napja késik
2021. jan. 5. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy az esemény utáni miatt késik. Nekem egyszer kellett bevennem, de eléggé felborult tőle a rendszer. Ha a teszt negatív ennyi nap késés után, akkor én nem gondolom, hogy baba lesz, valószínűbb, hogy a gyógyszer tehet róla.
2021. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy az esemény utáni tabletta mellett a stressz is ráhatással lehet a mensidre.

Nem valószínű a terhesség.

2021. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jan. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!