Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? A párommal a...

Terhes vagyok? A párommal a mensi megjövetele előtt 4 nappal szeretkeztünk belélm élvezett rá két napra újra Most a mensim késik 5 napja De mindig szokott van hogy többet is! Többi lennt..

Figyelt kérdés

3 napja barnás folyásom van de nem nagy mennyisegű csak pár csepp a tisztaságin de nem egész nap csak egy napszakban kifolyik es annyi

Több nincs

Holnap veszek tesztet szerintetek korai még? Kimutatná?

Vagy ha nem terhesség akkor miért barnázok?



2021. jan. 6. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap múlva térj vissza a kérdésre.
2021. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma van a ciklusom 35. Napja.

Kedves első kommentelő nem szeretnék megrovásokban részesülni csak babát szeretnénk szerintem nem nagy baj ha feltettem egy kérdést elvégre erről szól az oldal. Normális válaszokat szeretnék.. :/

2021. jan. 6. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. Pláne, hog ybarna folyásod van, ha ennyire rendszertelen a ciklusod, akkor nőgyógyászhoz kellene menni, mert a barna folyás is progeszteron problémára utal.


Terhességhez kell ovuláció, ami nem 4 nappal mensi előtt van, ha pedig igen akkor nem lenne barna folyás mensi idején nálad.


Ovu után 14 nappal lenne biztos a teszt és mivel a spermiumok akár 5 napot is kibírnak így aktus után 19 nappal lesz biztos a teszt. A leírásod alapján 9 napja voltatok együtt, tehát totál felesleges tesztet csinálni, pláne, hogy szinte kizárt a teherbe esés és még folyásod is van.


Ha nem jön meg egy hét múlva sem, akkor csinálj egy tesztet, de a jelek nem babára utalnak.

2021. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

A rendszertelen menstruációval kezelnek!

3 havonta kell jarnom kontrollra,nem sok eredménye volt eddig kb fél évig megjon pontosan aztan borul minden és kezdődik előről.

Az ovulàciómat ovu tesztel szoktam ellenőrizni legtöbbször rosszkor de még az is előfordulhat h egyáltalán nincs.

2021. jan. 6. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Javaslom, hogy napi szinten kezdd el mérni az ébredési hőt ugyanabban az időpontban, azzal követhető otthoni körülmények között legbiztosabban, hogy megvolt-e a peteérés.
2021. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendszertelen menstruáció hormonproblémáktól lehet, de akár inzulinrezisztencia is húzódhat a háttérben. Nem hiszem, hogy terhes vagy, a barnázás mindenképp hormonproblémára utal.
2021. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy a mensi előtt, ha meg semm jött? Mi az, hogy mindig késik?
2021. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó. Már a sokadik kérdésnél olvasom, ha valaki úgy teszi fel a kérdést, hogy ugye nem lehetek terhes, szidjátok, hogy miért nem védekezik és rávágjátok hogy biztos terhes, ironikusan gratuláltok a babához, aki meg babát szeretne, azoknak egyből azt mondjátok kizárt a terhesség, biztos nem baba van a dologban 🤦🤦🤦
2021. jan. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!