Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

1 hete voltam együtt gumival egy nővel. Előző havija december 10 kezdődött. Nem szakadt ki a gumi, nem csúszott le, figyeltem, hogy ne elovaladekos kézzel húzzam fel.


Most kell jönnie a napokban a havijanak, mondta, hogy már pár napja néha görcsöl kicsit, aluszekonyabb, jobb étvágya van, idegesebb is, mellei fájnak néha.

Nyugtassatok meg, hogy a mensi jön, nem más. Rohadtul nem lehetek még apa, nem is járunk, semmi. Tesztet mindenképp csinál a napokban, ha késne.


2021. jan. 6. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyi az esélye.......
2021. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából 1%
2021. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Ő.. nekem ez fura.

Ilyenekről beszelgettek, mikor ez mind tök normális?

Ha véletlen pozitívat tesztelne, mindenképp csináltass apaságit, gyanús hogy már terhes.

Legalábbis miért beszélgetnétek ilyenekről a mensi esedékessége előtt, hacsak nem te nyaggatod ilyen kérdésekkel? Volt nekem is alkalmi kapcsolatom, de utána nem ilyen témánk volt...

2021. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nyaggattam, mert idegben vagyok. Ő magától nem hozta fel.
2021. jan. 6. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon kicsi az esély arra hogy terhes
2021. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer hiba százaléka csak akkor érvényes, ha kiszakad, lecsúszik, stb. Olyan fizikailag lehetetlen, hogy egy ép óvszeren keresztül átjusson az ondó, úgyhogy 100%, hogy nem terhes, vagy ha igen, akkor nem tőled.
2021. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi értem. Csak a mai világban már...hallottam olyat, hogy a csaj a lepedőre folyt spermát felkente magának.
2021. jan. 6. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van esélye, ne parázz.
2021. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!