Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fsh extrém magas mit tehetek ?

Fsh extrém magas mit tehetek ?

Figyelt kérdés

Ababa evek ota nem akar sikerulni , dokim nezetett nemreg hormonokat .Az fsh m 101 ...

Akkor igy mar biztos nem lehet babám ..


2021. jan. 7. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondott semmit? Ebben ő fog tudni segíteni, mi csak szurkolni tudunk.
2021. jan. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi okozza. Én úgy tudom, hogy az fsh mindig változhat. Nagyon durvan befolyásolják más hormonok mukodese. Magas fsh klimax esetén szokott lenni, de már hallottam olyat, hogy pcos okozta
2021. jan. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig semmit nem talalt ami okozhatna mas ereremenyem jo
2021. jan. 7. 06:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál is voltál? A pajzsmirigybetegség sunyin megbújik, és az is okozhat meddőséget. Van olyan nőgyógyász, aki endokrinológus is, ha pajzsmirigygondod van, segíthet.
2021. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez korai petefészek kimerülésre utal, saját petesejtből nem lesz terhesség.

Donor jöhet szóba.

2021. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a mértékegység?
2021. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!