Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki jövőhétre nem...

Van valaki aki jövőhétre nem várja?

Figyelt kérdés

Mi már lassan 2 éve próbálkozunk sikertelenül. Volt egy korai vetélésem 2019 augusztusában, azóta semmi.

A kisfiam gyógyszer letétele után a 6. hónapban jött össze.

Reménykedek, hogy az új év meghozza a sikert.

A ciklusaim elég rendszertelenek, hol hoszabb, hol rövidebb, volt hogy ki is maradt.

Párommal közösen döntöttünk úgy hogy ebben az időben nem vállaljuk a kivizsgálást. Várjuk a csodát. Ha jönni akar, jönni fog elven.

Nekem most elvileg jövőhét végefele kell megjönnie, pénteken vagy szombaton nézek majd egy tesztet.

Tudtok javasolni valami vitamint amivel talán előrébb lehetünk?

Egy időben szedtem a D, C, Folsav, Inofolic, Elevit vitaminokat, eredménytelenül. Gondolkodom a trimeszteren, vagy a méhpempőn. Ezekről vannak tapasztalataitok?



2021. jan. 8. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Q10, d vitamin inofolic :) Nekünk 3 év után hozta meg a csodát :)

Van nekünk is már egy 5 évesünk, ő 6 hónap alatt jött össze.

2021. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Nekem jövő héten kell megjönnie, csütörtök-péntek körül. Egy éve próbálkozunk. Én Jamieson prenatal vitamint szedek (komplex vitamin) + magasabb dózisban E,C vitamint és Q10-t.
2021. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Nekem 13-án vagy akörül kellene. Ma van a 10.dpo, de ellőttem egy one stepet igaz nem első pisiből, de negatív lett. Eszembe se jutott volna tesztelni, és tudom, hogy reggel kell, csak később kaptam meg a 20-24 napi leletem, ahol 86 a progeszteron. Szóval most várakozok, de ha megjön akkor megjön. Tavaly áprilisban volt missed ab, azóta nem akar jönni a babó.
2021. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Én is 10. dpon vagyok. Jövő hét kedd-péntek körül várom. Elvileg 27 naposak a ciklusaim, de ebben a hónapban 12. napon lett pozitív az ovu tesztem. Így sztem rövidebb lesz ez a ciklus.

Azért gondolom, mert múlt hónapban 15. nap volt pozi az ovu teszt, és 28 napos lett a ciklusom. Így ebből arra következtettem, hogy akkor most két nappal rövidebb lesz.

Alapvetően péntekre Nem várom, de már kedden csinálok majd tesztet 🥰

2021. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Én is jövő hét végére nem várom! Egyelőre csak folsavat szedünk a Férjemmel! Ez a második próbálkozós hónapunk, ebben a hónapban ovu teszteltem először...


Drukkolok Nektek!

2021. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

barátcserjét sok helyen olvastam, hogy segített.

Gyuri bácsi babaváró tea protokoll alapján minden reggel férfinak és nőnek is egyik nap csalánlevél tea, másik nap diófalevél tea ivása.

Mi most ezt alkalmazzuk, még eredményről nem tudok beszámolni ☺️

C vitamint, D vitamint, folsavat mindig érdemes szedni, de a férfinak is!

2021. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek, ha teszteltek, várom a képeket! És mindenkinek pozitív tesztet kívánok!
2021. jan. 8. 16:58
 8/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szeptemberben volt egy vetélésem akkor elsőre sikerült. Vártunk 3 mensit és most újra próbálkozunk.Jövőhétre nem várom, ma van a 8.Dpo.

Femibion O, Inofolik , E-vitamin, D-vitamin, C-vitamon, Barátcserje cseppeket szedek.

Ovulációs tesztet használsz?

2021. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

Bár még csak az ovumra várok, de a leírásodban szereplő dolgokra szeretnék tanácsot adni:

ha tudsz, érdemes lenne legalább egy alap vérképre elmenned, amiben van egy 3 pontos inzulin és cukorvérvétel, illetve pajzsmirigy hormonpanel. Ez kb 2 óra az életedből, kellemetlen, de sok minden kiderülne mellette.

Azért is írom, mert a tüneteid jó része szénhidrát-anyagcsere zavarra vall (ciklusok összevissza, stb.), ez ellen amit tehetsz hogy tovább szeded a vitaminokat (drága Inofolic helyett WTN myo-inozitolt, ugyanaz csak folát nélkül, sokkal olcsóbb; Elevit helyett olcsóbb terhes vitamint, pld DM-es, Jutavit, Gravida, +E, C, D vitamint folsavat).

Illetve hogy elkezdesz heti 3-4x sportolni (akár a kisfiad is bevonhatod), és nagyon lecsökkented a szénhidrátbeviteled, minimálisra - semmi fehér liszt, vagy cukor, vagy rizs, teljes kiőrésű dolgokból is abszolút minimális.

Látatlanban ezek a legjobbak, amit tehetsz. Nem egyszerű, de mérlegelned kell, mennyire fontos Neked a 2. gyerek, belefér-e, hogy még vártok fél-1 évet, mire a vírus rendeződik.

2021. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

En holnapra nem varom, de ugy erzem meg fog jonni. Sot biztos. :(( nalam minden honapban van valami ami miatt meghiusul a dolog. Inofolicot szedtem, volt tole rendesen peteeresem, viszont a mehpempo bekavart. Sok hasznosat nem tudtam mondani, de sok tanaccsal lattak el elottem.

Annyira szeretnem mar, ha vegre nekem is sikerulne 😓😔 Drukkolok neked!

2021. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!