Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Myo inositol Tudnátok erről...

Myo inositol Tudnátok erről nekem információt mondani? Szedtétek? Mire jó pontosan?

Figyelt kérdés

Én jelenleg friss méhpempőt eszem reggelente egy kicsit

Azóta rendszeres 28 napos a ciklusom. Lehet mellé szedni?

Ezen kívül szedek sima vitamint, C és D vitamint illetve folsavat



#Myo inositol
2021. jan. 9. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Segítheti az inzulinérzékenyítést. Ezáltal nem lesznek akkora kiugrások az izulinértékekben, emiatt a vércukor is kiegyensúlyozottabb lesz, illetve ugyanennek következménye, hogy a peteérés beindulhat annak, akinek inzulingondok miatt maradt el, plusz ugyanemiatt javítja a petesejt minőségét (a konstans magas, vagy kiugró inzulinszint nincs jó hatással a petefejlődésre, kromoszómális rendellenességek is felléphetnek stb.).

Ehhez min 2g-ot ajánlanak.


Másrészt depressziót, szorongást is hajlamos kezelni.


A méhpempő nem fog bekavarni, de ha sok szénhidrátot eszel mellé, akkor nem fog segíteni szinte semmit.

2021. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem mert segített a vércukor szintemet tartani a fogyókúra alatt. Tényleg jó volt. A második hónapban már nem jött meg 😊
2021. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekwm is lett baba Tőle!
2021. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!