Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a párommal karácsonykor 24.én. Előtte 10.én jött meg és egy hétig tartott kb. Védekeztünk de kiszakadt, de még így sem belém élvezett el. Vettem be esemény utánna tablettát de csak az 5napos 5. napján mert karácsonykor nem olyan könnyű nőgyógyászt találni. Azóta semmi de január elején volt egy nap amikor nagyon rosszul voltam nyílalt a fejem és hánytam. Lehet, hogy csak beteg volt jobban éreztem annak mint terhességi jelnek. Azóta semmi de meg mindig nem jött meg, ez betudható az esemény utánna tablettának mert azt írták lehet tőle menstruációs zavar. Válaszokat előre is köszönöm és kérlek kíméljenek meg a felelőtlen vagyok kommentektől mert mi mindent megpróbáltunk. Véleményeket és esetleg aki már volt ilyen szituációba tőle szeretnék egy kis segítséget kérni vagy aki ért hozzá. Nagyon köszönöm!!

2021. jan. 10. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
földrengések voltak, van nem is egy ismerősöm, aki emiatt hányt és fájt a feje. Szerintem még nem kell aggódni, sőt a leirás szerint egyáltalán nem kell aggódni.
2021. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutáni nagyon felboríthatja az egész hormonháztartásod. Lehet, hogy nem fog megjönni még 3 hónap múlva sem, vagy egy hónapban többször.

Nyugi, nem vagy terhes.

2021. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mi is reménykedünk, hogy nem lesz semmi de azért nagyon félünk.
2021. jan. 10. 14:16
 4/4 anonim válasza:
100%
Elég kicsi az esély arra, hogy terhes legyél.
2021. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!