Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kevesebb a vérzésem akkor...

Ha kevesebb a vérzésem akkor mi történik ? Többi lent.⬇️

Figyelt kérdés
Sziasztok. Annyi mindent olvasok erről. Mar elvesztettem a fonalat. 2 hónapja döntöttük el a ferjemmel,hogy babát szeretnék. A kérdésem:ha gyengébb a menstruációm akkor az miert lehet ? Pl. 3 honapja normális volt mint szokott,utana való hónapban gyenge volt nagyon. Utana valo hónapban meg olyan szinten véreztem mint még soha. Es most legutobb megint gyenge volt. Ez mitol lehet? Összefüggésben lehet a peteeressel? Bocsánat ha hosszú lett.

2021. jan. 10. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan védekeztetek?
2021. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztünk eddig.
2021. jan. 10. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hormonok ingadozása miatt lehet,de ez abszolút csak tipp.

Peteéréssel nem hinném,hogy összefügg.Hány éves vagy?Ez fontos lehet

2021. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok. Annyi mindent olvastam erről. Mar bele kavarodtam teljesen. Eddig nem nagyon érdekelt. Mindig egyforma minden hónap. De mar nem.
2021. jan. 10. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A korod pont jó.Nőgyógyászodat kérdezd meg,hogy mitől lehet.Lehet elküld vérvételre és nézi a hormonértékeidet.
2021. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen menzeszem, mikor 5 napos, mikor 3 napos, egyszer erősebb egyszer színre alig van valami,ennek ellenére egyszer nem védekeztünk a férjemmel és terhes lettem. Szóval szerintem ez nem okoz gondot, de ettől függetlenül elmehetsz vele orvoshoz.
2021. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!