Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak speciális pózok teherbe...

Vannak speciális pózok teherbeesésre? Aktus után mit csináljak, hogy tuti ott maradjanak a lurkok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szia nekem az jött be, hogy utána szépen nyugodtan feküdtem nem mocorogtam nem forgolódtam kb. 20 percig ja és ha teszel magad alá egy kispárnát az is jó. Drukkolok, hogy sikerüljön! 21 hetes kismami
2008. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ:)

Gratulálok!Sok egészséget és boldogságot kívánok!

2008. dec. 2. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia , én pont most voltam dokinál, aki nekem azt mondta, hogy nem kell semmiféle hókuszpókusz, mert a kiskatonák oda találnak anélkül is. Nekem a gyetyázásra és a kispárnára is azt mondta, hogy teljesen felesleges, de veszteni nem vesztünk vele semmit, ha egy kicsit nyugton maradunk még az ágyban a szerelmünk mellett és esetleg odatoljuk azt a párnát is a fenekünk alá. Szóval sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok neked is!!!
2008. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én párnát tettem a fenekem alá, és a gyógyszer abbahagyása utáni 3. ciklusban össze is jött a baba. persze, nem tudni, hogy a párna segített-e, mert lehet, hogy anélkül is ugyanúgy sikerült volna.
2008. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kipróbálom a kispárnát,már be is készítettem:) és a biztonság kedvéért gyertyázom is.Azt mondják nem árt egy kis gimnasztika:)

Köszönöm a jó kívánságokat és szívből örülök a babátoknak:)

2008. dec. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!