Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha a teszt csík...

Normális ha a teszt csík erősebb a kontroll csíknál? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Január elején elmaradt a menszesz, teszteltem és pozitív lett, de kb olyan erős mint maga a kontroll csík.

Eltelt azóta 2hét, dokihoz február 2.-án megyek, tegnap délután csináltam kíváncsiságból egy x epil 25os tesztet, egyből ki jött rajta a tesztcsik és utána a kontroll, de a kontroll halványabb lett mint a teszt csík. Azt hittem rossz a teszt, ezért ma reggel első vizeletbol csináltam egy ugyanolyan tesztet, és az is ilyen lett. Normális? Bocsi de így meg nem jártam, és nem nagyon hallottam ilyenről. Képet is illesztek be


[link]

Ez a ma reggeli, a tegnap délutánit nem fotóztam le, de ugyanilyen



2021. jan. 21. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne tesztelgess feleslegesen, mert csak magadra hozod a parát...ahogy látod most is. Pozitív? Igen...terhes vagy.
2021. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kiváncsi, ezt a részét tudom, mint le van irva, az a kérdésem miért van ez, és normális e? Nem kell kötekedni.
2021. jan. 21. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
😥 nem kötekedés volt hanem tény...mert ha nem tesztelnél feleslegesen akkor nem azon kattognál, hogy normális e amit kérdeztél.
2021. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

5+6hetes terhes vagyok, az enyém is ilyen volt: [link]

Persze, teljesen normális :)

2021. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Már sok a hgc a szervezetbe. És amúgy is minden teszt más. De semmi bajt nem jelez.

Gratulálok amúgy és boldog egészséges baba varast!

2021. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3as nem értek veled egyet, de nem baj nem is kell :) nem felesleges tesztelés volt, csak nem szerettem volna úgy jarni, hogy pont a teszt csík halvanyodik, és mire dokihoz jutok semmi jót nem tud közölni, ennyi.


4,5 köszönöm a gyors válaszotokat!

Nyugodt voltam eddig is, csak érdekelt miért van ez😀

Köszönöm szépen!

2021. jan. 21. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Most csibáltam nem reggeli vizeletből és ilyen, 5 hetes vagyok 1 hete késik.


[link]


Persze hogy erősödik egyre több a szervezetben a hcg.

2021. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszi utolsó

Nekem is kb ilyen mindkettő 😀

2021. jan. 21. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet külföldi fórumokon "festéklopó" (dye stealer) tesztnek hívják, elvileg amiatt van mert olyan erős reakciót vált ki a reagensből a teszt csík (ami közelebb van a mintához, ugye oda ér el előbb a festék), hogy a 2. csíkhoz már nem marad.

Nem jelez gondot abszolút, jó babavárást!

2021. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na erről sose hallottam meg, nagyon szépen köszönöm 9-es válaszoló neked!😊
2021. jan. 21. 21:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!