Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vehetek be fájdalomcsillapítót...

Vehetek be fájdalomcsillapítót fejfájásra, ha pozitív lett a tesztem?

Figyelt kérdés
Utoljára december 12-én jött meg. Eddig halogattam a tesztet, mert volt már, hogy sokat késett, most január 12-én "kellett volna" megjönnie. Sajnos hajlamos vagyok a migrénre, ma is vettem már be eg, bogyót (Ibumax), de most, hogy láttam az eredményt, már nem tudom, szabad-e még gyógyszert szednem, amíg doki nem látott.
2021. jan. 21. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kék panadolt szedhetsz terhesség alatt.
2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Panadol +1


Gyógyszertárban is megmondhatod, hogy állapotos vagy és még első hetekben vagy, de nem bírod ezt a frontot. Valószínű Panadolt fognak ajánlani.

2021. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget!
2021. jan. 21. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mexalent is szedhetsz, illetve az első 3 hónapban ben-u-ront :)
2021. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Paracetamol hatóanyag szedhető egész terhesség alatt, mint a Panadol meg egy pár másik.


Majd a 2. trimeszterben Algopyrin is, de most még nem szedhető.

2021. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!