Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ért a hőmérőzéshez segíten...

Aki ért a hőmérőzéshez segítene nekem?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapom hogy mérem szerintetek volt peteérésem?

[link]

Előre is köszönöm ha meg nézitek



2021. jan. 29. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

A 19. napon volt, utána ment fel szépen a hőd. A ciklus.hun nehéz látni, de az adatokat nézve működik a dolog. Én javaslom, hogy máshol vezesd, mert ezen az oldalon baromi ritka, ha jó helyre húzza az ovut, ráadásul nem is igazodik a változásokhoz.

tervezettbaba.hu-t ajánlom, vagy a fertilityfriends.comot. Sokkal jobb ott vezetni, szebben látszanak a dolgok és, ha behúzza az ovut valahova, de nem történik meg, csak később, akkor módosul is az adatok alapján.


A lényeg a lényegben, megvolt az ovud, szépen fennmaradt a hőd is. A többi majd idővel kiderül. Nem kell aggódni csak azért, mert látszólag nem ugrott nagyot, a hosszabb ciklusod miatt látszik laposabbnak. kb 33 napos ciklusra számíts.

2021. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen a 17. napi ovu sem, van az un. "visszaeső emelkedés" mintázat (fallback rise) ami pont ugyanígy néz ki. Pár hónap múlva már tudni fogod, fennáll-e ez nálad. Valóban nem ez a legjobb app, én a FertilityFriendet használom (igaz, az angol).
2021. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt most így már nem értem. Ilyen görbét még nem láttam.

[link]

Szerintetek?

2021. jan. 31. 07:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Most voltam mosdóban és törléskor volt ilyen rózsaszínes folyás. Most megint meg fog jönni? Vagy mi ez?
2021. jan. 31. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Luteális fázis félidejében normális 1 napi visszaesés mert megújul az ösztrogéntermelés. Ezt sokan "beágyazódási visszaesésnek" hívják, egyébként nem mindig ez a helyzet, de mivel van egy kis rózsaszínes folyásod, akár lehet beágyazódás is. Első alkalommal sokat találgat az ember, ha már pár cikluson túl vagy akkor látod hogy máskor is van-e visszaesés.

Egyébként ha már 16-7 napig fenn marad a hőd ezután, akkor az jelezhet terhességet is. Drukkolok!

2021. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi, hogy ide irok, most szeretnem elkezdeni a homerozest, viszont rosszul alszom, ejszakankent van, hogy 2-3x is megebredek. Nem szallok ki az agybol, se semmi. Ez befolyasolhatja a reggeli merest?
2022. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!