Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsíkos teszt? Kémiai...

Szellemcsíkos teszt? Kémiai terhesség? Eláztattam a tesztet?

Figyelt kérdés

30-35 napos ciklusaim vannak, ebben a hónapban az App szerint 23-án kellett volna az Ovumnak lennie.Az Lh teszt 20-án olyan pozitív lett, hogy még a vak is kitapintotta volna.

18-án és 20-án voltunk együtt a párommal.

27-én rózsaszín-barnás folyást tapasztaltam pisinél, de csak a papíron látszott.

Kövezzetek meg, de furcsán éreztem magam, ezért tegnap este 8 óra körül csináltam egy 10-es HCG tesztet. A pisi a szokásosnál koncentráltabbnak tűnt, valószínű, hogy a nagy rohanásban nem ittam eleget.

Kb 1 perc után feltűnt egy második,komplett, de igen halvány csík.

Ahh, mondom neem, ez így korai.

Pisilni már nem kellett,de sikerült valamicskét produkálni. A második negatív lett.

Ma alig vártam, hogy reggel legyen, bár elemezni nem volt időm, de amit ma csináltam az is negatív.

Tisztaban vagyok vele, hogy kb. a 8.DPO-n nagyon korai tesztelni. De ilyen az ember, ha kíváncsi.

Szellemcsíkos tesztet még nem láttam, igaz, pozitívat sem.

Az App szerint 5-én kellene megjönnie, szerintem 2-3-án, az Ovu - hoz viszonyítva.


Segítsetek, légyszíves helyre tenni, mi volt ez.


Az érdemben segíteni nem tudók legyenek szívesek ezt a kérdést mellőzni. Nagyon szépen köszönöm!


Megpróbálok képet feltölteni, bár én és a fényképezés két különböző dolog vagyunk.



2021. jan. 29. 09:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
77%
Tudsz feltölteni képet? Úgy hátha több választ kapsz.
2021. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Nekem igazolt ovu után egy héttel volt ilyen a wc papiron, egyszer. Rá egy hétre pozitívat teszteltem. Elvileg beágyazódás elején hirtelen de rövid időre leesik a progeszteron szint, ez okozhat minimális pecsételést-ezt olvastam!

Légy türelemmel, tudom nehéz. Tesztelj pár nap múlva újra. Drukkolok.

2021. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:

Jöttem a képpel


[link]

2021. jan. 29. 09:34
 4/71 anonim ***** válasza:
80%
Szia!Van ott vmi szerintem.Ez lehet 2-3 nap múlva akár + is
2021. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
4-es,azt nem értem, hogy a ma reggeli akkor miért negatív?
2021. jan. 29. 09:42
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
Mert erőltetted a pisilést azért.2 nap múlva reggeli elsőből próbáld ki
2021. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. 🙏🏻
2021. jan. 29. 09:53
 8/71 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is van ott valami, drukkolok! Azonban még bármi történhet, kérlek ne éld bele magad egyelőre. #1
2021. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ez teljesen szürke, így negatív.
2021. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Nem, tisztában vagyok vele, hogy bármi is lehet.

Gondoltam több szem többet lát.

Nem szürke, nem is volt az.Akkor egyértelmű lett volna nekem is.

Inkább ilyen rózsaszínes.

2021. jan. 29. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!