Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten 4 ovu tesztet csinálta...

A héten 4 ovu tesztet csináltam, csak tegnap volt enyhe pozi (29.-én) ,ma már újra negatív. Ha voltunk együtt 28.,29.-én is, és most 30.-án negatív, akkor lehetséges hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. De ezt te is tudod, hiszen ezért csináltad a teszteket. Majd 2 hét múlva kiderül.
2021. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen csak hogy egyszer sem volt erős pozitív azért kérdeztem :(
2021. jan. 30. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit pozitív sem volt kb soha fél év alatt, úgyhogy inkább abbahagytam a tesztelést meg a stresszelést, és következő hónapban teherbe estem. Esetleg nézess egy hét múlva progeszteront, ha az elég magas, akkor volt ovulációd, és következő hónapban teszt nélkül is tudni fogod, hogy kb melyik napokon esélyes.
2021. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem érzékeny tesztet használtam, volt hogy majdnem végig fehér maradt, de doki figyelte uh n volt peteérésem. Az érzékenyebb teszt sem lesz nekem olyan erős mint a kontroll mégis 6 hetes vagyok😁
2021. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy enyhe pozitív? Az ovulációs teszt csak akkor pozitív, ha a két csík egyformán erős, vagy a tesztvonal még erősebb. Ha csak halványan van ott a tesztcsík, akkor nem pozitív, sem kicsit, sem sehogy.
2021. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 vagyok ahogy írtam nem mindenkinek van annyi lh ezek szetint, mert nekem sem mutat soha olyan erőset, de csak van ovum, ha tesztel néztem ovut és van 1 fiam aki pont akkor jött össze, és 6 hetes vagyok most is.
2021. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Esetleg az lehet, hogy nem kaptad el az LH-csúcsot. Nekem is nagyon rövid ideig pozi a teszt, egyik nap alig látható vonal, másik nap délelőtt pozi és délután már csak világos a második vonal.

5. voltam

2021. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 vagyok, nem direkt e miatt, mivel tudom, hogy sosem lesz olyan erős mikor kezd erősödni délelőtt és délután is tesztelek, hogy tudjam viszonyítani és ne maradjak le. Igazán erős lh tesztem most lett terhesen néztem jósnak😂
2021. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5.: Márpedig ezen ott volt a 2 vonal, csak nem olyan erősen mint a kontroll, így kell értelmezni az enyhe pozitívat :)
2021. jan. 30. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, de ovu tesztnél nincs olyan, hogy enyhe pozitív, ez nem terhességi teszt. Az ovuteszt csak akkor pozitív, ha egyformán erősek. Ha nem, akkor negatív.
2021. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!