Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a HCG szint...

Lehetséges, hogy a HCG szint valakinél délután magasabb?

Figyelt kérdés

Barátnőm állítása szerint neki reggel kevésbé volt látványosan sötétebb a teszten a két vonal, a délutáni teszteken már szépen erősödött.

Szerinte az ő HCG szintje délutánonként tetőzött.

Nem szálltam vitába, de kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.



2021. febr. 1. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A Hcg egy darabig folyamatosan termelődik (nem tudom pontosan, hanyadik hónaptól stagnál, majd csökken). Reggel óta is növekedhetett a Hcg, azért mutatta a teszt délután már.
2021. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De gondolom, a nagy átlagnál éjszaka "termelődik" több, vagy akkor miért ajánlott reggel tesztet csinálni?
2021. febr. 1. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pisilés miatt. Este normál esetben nem járkál pisilni, igy koncentráltabb lesz a vizelet.
2021. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tény, hogy éjszaka kevesebbet iszunk és pisilünk... 🤔
2021. febr. 1. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem délutánra erősödött a jósnak nézett lh tesztem is és a hcg is, amit reggel csináltam első vizeletből az olyan volt mint előző nap délutáni.

Ez 10dpo délelőtti

[link]

Ez a 10 dpo délután

[link]

2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Pont ezt mondta ő is, de akkor ezek szerint lehetséges.

2021. febr. 1. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges, a Hcg nem csak este tud egyre több lenni.
2021. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!